הודעות הדובר - ישן
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר - ישן

ציונה כסיף תוביל את מערכת החינוך בלוד
חדשות

ציונה כסיף תוביל את מערכת החינוך בלוד

הררי בכנס מנהלי בתי הספר וצוות הפיקוח לקראת פתיחת שנה"ל: ניישם את חזון החינוך והרווחה של לוד לפיו נוביל יחד תהליך שתכליתו יצירת מערכת חינוך ורווחה המובילה בהישגיה, חדשנית ברעיונותיה ומעמיקה בערכיה

 

מנהלי בתי הספר במפגש לרגל פתיחת שנת הלימודים

 

  

מימין: אילן הררי מברך את ירדנה על עבודתה הטובה והמקצועית. משמאל: ירדנה כהן וציונה כסיף מחליפות פיקוד בחיבוק הדדי

 

לקראת פתיחת שנת הלימודים הקרובה, כינס אילן הררי, יו"ר הועדה הממונה, את מנהלי בתי הספר בלוד וכן את צוות הפיקוח במסגרות השונות מטעם משרד החינוך, בהם כוכבה ברק – מפקחת בחינוך היסודי ממלכתי שמחליפה את המפקחת גבי יחזקאל, למפגש חגיגי שהתקיים בביה"ס "אלראשדיה", בו הציג בפניהם את המדיניות החינוכית העירונית הכוללת מטרות ויעדים שתכליתם מתן החינוך האיכותי והטוב ביותר לתלמידי לוד.

בפתח המפגש הציג הררי את המנהלים החדשים שנוספו למערכת החינוך בעיר, בהם ד"ר אדוארדו דולב שינהל את בי"ס גני-יער, כהן אסתר שתנהל את בי"ס המאירי בנים החדש, ירדנה כהן שתנהל את תיכון שש-שנתי מקסים לוי, אסנת חיים שתנהל את חטיבת "מקסים לוי", ואיריס ברדה שתנהל את בי"ס זבולון המר במקומה של ציונה כסיף אשר מונתה לתפקיד מ"מ ראש מינהל החינוך.

עתה מסתבר כי במערכת החינוך בלוד שתיים העונות לשם ירדנה כהן. האחת כאמור, המנהלת החדשה של תיכון "מקסים לוי" בגני אביב (לודאית במקור ואמו של השחקן אושרי כהן), והשנייה ירדנה כהן אשר ניהלה ב-9 השנים האחרונות את החינוך היסודי בלוד.

אילן הררי הפתיע את ירדנה כהן אשר מעבירה את השרביט לציונה כסיף וירדנה תנהל מעתה את מחלקת החינוך המיוחד בלוד. בטקס "פרידה" קצר שאורגן לכבודה בתחילת הישיבה ציין הררי: "אני רוצה להודות לירדנה המדהימה אשר סחבה על כתפיה הצרות את כל החינוך בלוד, בנועם הליכות ובמקצועיות רבה", אמר הררי ומסר את תודתו לציונה כסיף "שלקחה על עצמה תפקיד לא קל ואני בהחלט שבע רצון מהמהלך החשוב מאוד לחינוך בלוד ובהחלט רואה גם את הפרגון שלכם אליה".

גם טובה סופר המפקחת על החינוך המיוחד, הרעיפה שבחים על ירדנה כהן: "ירדנה יקירתנו, יחד נהיה שותפים להפוך את לוד דוגמה ומופת ליישום מדיניות החינוך המיוחד".

ירדנה הנרגשת הודתה לכל מברכיה, בהם כמובן גם לציונה כסיף. "ציונה היא בחירה נפלאה! היא האדם הנכון במקום הנכון ובזמן הנכון ואני בטוחה שהיא תעשה חיל ותצליח בעבודתה. יש בלוד תשתית טובה, חינוך טוב, מנהלים וצוותי הוראה מעולים".

סאלי בסיס, מנהלת בי"ס ספיר הבטיחה לציונה בשם כל המנהלים כי כולם, ללא יוצא מן הכלל יעשו את הכל כדי ששנת הלימודים בלוד תפתח כסדרה כדי לתת לציונה את היתרון לו היא זקוקה בתפקידה החדש.

בהמשך הציג אילן הררי את התפיסה החינוכית המחברת יחד את החינוך והרווחה בלוד. "אחד האתגרים הראשונים הוא ביצוע ארגון מחדש במינהל החינוך, במטרה ליישם את חזון החינוך והרווחה של לוד לפיו נוביל יחד תהליך שתכליתו יצירת מערכת חינוך ורווחה המובילה בהישגיה, חדשנית ברעיונותיה ומעמיקה בערכיה".

כן ציין כי בשנה"ל תשס"ט תוביל לוד שתי תכניות ייחודיות ברמה העירונית, האחת – "עיר ללא אלימות" הקובעת בין יעדיה, צמצום הדרגתי של תופעות האלימות בעיר לסוגיהן השונים, ויצירת תשתית עירונית לטיפול ומניעת בעיות האלימות, והשנייה – "לוד עיר מקיימת", חינוך לטיפוח ושימור הסביבה.

בסיום דבריו הבטיח הררי למנהלים להעמיד לרשותם את כל הכלים והתנאים שיובילו למימוש המטרות והיעדים ולעשייה חינוכית מיטבית בלוד, וכן איחל שנת לימודים פורייה ומוצלחת בדגש על הישגים ומצוינות.

 קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום