הודעות הדובר - ישן
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר - ישן

בעקבות פנייתו של מנכ"ל העירייה התקבלו 10 תלמידים נוספים מלוד לבי"ס למדעים
חדשות

בעקבות פנייתו של מנכ"ל העירייה התקבלו 10 תלמידים נוספים מלוד לבי"ס למדעים

בתמונה: יאיר רביבו – הלחץ עזר!

לפני כחודש כזכור, פנה עו"ד יאיר רביבו - מנכ"ל עיריית לוד, במכתב אל עמיעד גורביץ – מנכ"ל רשת עתיד אשר תנהל את תיכון למדעים בלוד, בעניין קבלת תלמידים נוספים מלוד לבית הספר תוך מתן עדיפות לתושבי לוד. "אנו סבורים כי יש לעודד יותר תלמידי לוד להיכנס בשעריו של התיכון למדעים הנחשב כידוע כאחד מבתי הספר הטובים במדינת ישראל".

עוד ציין מנכ"ל העירייה כי כחלק ממדיניות העיר לוד והעומד בראשה, מאיר ניצן, הרואה חובה חינוכית שתלמידי לוד ילמדו בלוד, שואפת עיריית לוד להגדיל את מספר תלמידי העיר שילמדו בתיכונים בתוך העיר ולהקטין את מספרם של אלו הלומדים מחוץ ללוד, בעיקר בתיכון אורט "רמלה-לוד" הנמצא ברמלה.

רביבו צרף למכתבו רשימה של 21 תלמידים טובים מלוד עם ממוצע ציונים של 90 ומעלה אשר קיבלו תשובה שלילית מבלי שנומקה ולפיכך נרשמו לאורט "רמלה-לוד" השייך כאמור לרמלה.

"משיחתנו האחרונה, בה הבהרנו כי עיריית לוד דורשת לקחת חלק פעיל בוועד המנהל ובמדיניות בית הספר, עלה הצורך לקבל עוד השנה מס' נוסף של תלמידים מקרב תושבי לוד", ציין רביבו בסיום מכתבו "אין שום ספק כי האינטרס הציבורי מחייב גישה פתוחה יותר לפיה תיכון למדעים נועד לקדם את תושבי העיר ולא רק להתארח בה".

ואכן פנייתו נשאה פרי. מנהלת ביה"ס, תמר כרמיאלי והנהלת רשת עתיד נעתרו לבקשה והסכימו לצרף 10 תלמידים נוספים, בהם ספיר חזוט, תלמידת בי"ס גני-יער אשר סיימה את כיתה ח' בממוצע ציונים של מעל ל-95. אלי חזוט, אביה של ספיר, היה שבע רצון: "אני רוצה להודות ליאיר רביבו שהרים את הכפפה והצליח לתקן את העוול שנגרם לילדי לוד, אני משוכנע שכל התלמידים הנוספים שהתקבלו בזכות פנייתו, הם תלמידים טובים שיגיעו לתוצאות מצוינות" אמר חזוט וציין את קבלת הפנים החמה והלבבית לה זכתה בתו כאשר הגיעה להירשם מחדש והתקבלה כאמור לבי"ס למדעים.

 

 קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום