כתבות
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"גמילה ממוצץ: הכירו את עץ המוצצים הראשון בלוד

הטרנד שכבש את עולם הפעוטות בארץ ובעולם הגיע גם ללוד, ביוזמתו של ראש העיר עו"ד יאיר רביבו. המטרה היא לאפשר לילדים, הנמצאים בשלב הגמילה ממוצץ, לתלות את המוצץ על העץ יחד עם מוצצים של ילדים אחרים ובכך להיפרד מהם לשלום בלי כאב ובלי דמעות

הילדים הגדולים נפרדים מהמוצץ בסיוע ראש העיר

יאיר רביבו מקריא בפני הילדים את הספר "עץ המוצצים"

ביי ביי למוצץ, תישאר על העץ

 

שלום ותודה למוצץ, תיהנה לך על העץ! בשורה להורים: תכירו את היוזמה המקסימה שצצה בלוד, עץ שמסייע לילדים לחוות פרידה מכובדת ופחות כואבת מהמוצץ האהוב.

ראש העיר לוד, עו"ד יאיר רביבו, חנך יחד עם ילדי לוד והוריהם את עץ המוצצים הראשון בעיר, אשר נועד לסייע בתהליך הגמילה מהמוצץ ולאפשר לילד חוויה של פרידה מחפץ אהוב והצטרפות לקהילת הילדים "הבוגרים" בשכונה.

עץ המוצצים הראשון נחנך בכניסה לפארק בשכונת גני יער. על השלט שהוצב בסמוך לו נכתב: " "זהו העץ שכל ילד וילדה בוגרים וגדולים יכולים לתלות עליו את המוצץ"

ראש העיר סייע לילדים החמודים לתלות את המוצצים על העץ שיועד למטרה זו,  והקריא בפניהם את הספר הנפלא "עץ המוצצים" שנכתב ע"י לי טרכטמן. במסגרת ההפנינג שנערך במקום נהנו הילדים גם ממתקני משחק וג'ימבורי.

בינתיים, הפך העץ מוקד עליה לרגל לילדים שרוצים להפוך גדולים, וההורים מאושרים. מסתבר שהטקס הסמלי מותיר רושם עז בקרב הפעוטות ואלה נגמלים מהמוצץ לחלוטין, על אף הקושי.

"אני שמח שעץ המוצצים הראשון שלנו הפך את חווית הגמילה ממוצץ לקלה יותר. ההורים מוזמנים להביא את ילדיהם לתלות את המוצץ על העץ ולהיפרד ממנו ללא דמעות. בהמשך נייעד עצי מוצצים נוספים ברחבי העיר", אמר יאיר רביבו.

 
קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום