כתבות
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"רביבו לשר ארדן: שורה של צעדים לחיזוק הביטחון האישי בלוד

בתמונה: פגישת עבודה, ראש העיר יאיר רביבו והשר גלעד ארגן בלשכתו

בשבוע שעבר נפגש ראש העיר לוד, עו"ד יאיר רביבו, עם השר לביטחון פנים גלעד ארדן בלשכתו, לדיון לנוכח התגברות אירועי הירי בלוד.

"בתחילת המפגש ביקש השר למסור לתושבי העיר דברי חיזוק ותמיכה", ציין יאיר רביבו, "הוא בהחלט מוטרד מהמצב ולפיכך הנחה את המשטרה לעשות כל שנחוץ כדי להגביר את תחושת הביטחון האישי של תושבי לוד".

ראש העיר הודה לשר ולמשטרת ישראל על פעולותיה הרבות למיגור הפשיעה ולשיפור איכות החיים של תושבי העיר, בין היתר על הגדלת מספר השוטרים בתחנת לוד, קידום הקמת תחנת משטרה שבנייתה תחל עוד השנה, ועל החלטת הממשלה הייעודית החדשה לתקצוב המצלמות בלוד, שהן חלק מסל הפתרונות הנדרש.
יחד עם זאת, ציין ראש העיר בפני השר, כי יש עוד הרבה מה לעשות בתחום הביטחון האישי, וביקש כי יבוצעו שורה של צעדים, בהם סיור של השר בעיר לוד בהשתתפות המפכ"ל וסגל הפיקוד הבכיר מהמשטרה, כדי לבחון דרכי פעולה משותפות לחיזוק תחושת הביטחון של תושבי העיר, מלחמה בלתי מתפשרת במשפחות הפשע לרבות טיפול בעסקים בלתי חוקיים ובנייה בלתי חוקית, הסרה של חומות ומצלמות לא חוקיות, סיוע ותמיכה בהחלטה של ראש העיר לאסור הקמת אוהלי חתונות בשטח ציבורי, קידום תיקון חקיקה המחמירה את הענישה בהחזקת נשק בלתי חוקי וכל שימוש בו, וכן קיום ישיבה ושיחה פתוחה של השר והמפכ"ל עם נציגים מהשכונות השונות בעיר לוד, על מנת שיוכלו לשמוע ממקור ראשון על הבעיות עמן מתמודדים התושבים אשר פוגעות בתחושת הביטחון שלהם.

עוד ביקש ראש העיר מהשר להזרים כוחות מיוחדים לעיר במטרה לחזק את תחושת הביטחון, להציב מחסומי בידוק, ולפעול ליישום כל היעדים שהעלה ראש העיר בפגישתם.

"השר הקשיב בקשב רב, ומהיכרותי איתו אני סמוך ובטוח שהדברים בע"ה יקרו", אמר ראש העיר, "אנחנו נמשיך בכל הזדמנות לחזק את המשטרה ולדרוש מהם לפעול בנחישות כדי לתת לתושבי לוד תחושת בטחון מלאה ושקט ברחובות העיר. נמשיך ונעשה את הכל כדי שהסדר ותחושת הביטחון יורגשו בכל פינה בעיר".
קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום