כתבות
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"יאיר רביבו: לוד עבורי היא משימת חיים

בתמונה: עם סיום מערכת הבחירות, רביבו מודה לתושבים

בתום יום הבחירות הארוך והמתיש, כשגרונו ניחר וכמעט ללא קול, הצליח יאיר רביבו להודות לתושבים הרבים שגדשו את מטה הבחירות שלו בקניון לוד סנטר: "כולנו מאושרים ומודים לבורא עולם על הזכות הגדולה שנתן לנו, להוביל את העיר המדהימה שלנו. ראינו את האהבה של התושבים היקרים שלנו, אהבה שניצחה היום, אהבה שלא ניתן לקנות לא בכסף, לא בוועדי עובדים, לא בקשרים פוליטיים ולא בקומבינות, אלא רק בלב גדול, לב חם, לב מחבק, לב אוהב של תושבי לוד, כי מה שבא מהלב, אין לו תחליף.

"היום תושבי לוד נתנו לנו את הכח ובגדול, להמשיך בדרך בה התחלנו ובמימוש החזון שלנו בחמש השנים הבאות. אני משוכנע שהתשתית העמוקה שהנחנו בקדנציה האחרונה, היא זו שנטעה בתושבים את האמונה שאנו צריכים להמשיך באותה הדרך גם בקדנציה החדשה, בכוחות מחודשים.

"אני מודה לכל התושבים בלוד שיצאו להצביע והשתתפו בהליך הדמוקרטי החשוב הזה, אני מודה לכל התושבים שנתנו בנו את אמונם ולכל השותפים לדרך. נמשיך יחד, ב"ה, לשלב ידיים וננהג כבוד איש ברעהו, באחדות, בהדדיות ובשיתוף פעולה. אני מושיט יד לכולם להצטרף אלינו לעשייה הרבה שלפנינו.

"לוד שינתה פניה בשנים האחרונות, עם תרבות ניהולית, ארגונית ופוליטית חדשה, עם חזון ארוך טווח ועם המון נשמה ורוח חיים. לוד עבורי היא משימת חיים, מפה אני הולך לעבוד, כדי להמשיך את העשייה המדהימה שחולשת על כל תחום עירוני. אני חדור מוטיבציה להמשיך את ההצלחה האדירה של העיר שלנו ולהוביל אותה בע"ה להישגים הגדולים ביותר בתולדותיה. אוהב אתכם"

 
קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום