הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

בטקס מרגש נחנך מטבח לימודי - טיפולי בבית ספר דקל בלוד
חדשות

בטקס מרגש נחנך מטבח לימודי - טיפולי בבית ספר דקל בלוד

בטקס חנוכת המטבח החדש בבית ספר דקל

 אירוע מרגש ייחודי התקיים בשבוע שעבר בבית ספר דקל, בית ספר לחינוך מיוחד – חנוכת המטבח הלימודי - טיפולי, שהוקם מתרומת הקרן המשפחתית על-שם תד אריסון (ישראל), בשיתוף רוטרי לוד ועיריית לוד.

עבודות ההקמה ארכו כשנה וחצי, ובסיומן הוקם מטבח טיפולי לימודי וחדר אוכל לארוחת צהריים. הילדים לומדים להכין לעצמם אוכל בסיסי בזמן הטיפול ובארוחת הצהרים לומדים למזוג לבד אוכל לצלחת ולשבת בחברותא לארוחה כמו במשפחה בבית.

את הטקס פתחו תלמידי בית הספר, חברי תזמורת הנגינה של דקל, בשני קטעי נגינה שזיכו אותם במחיאות כפיים סוערות ומלאות התרגשות של באי הכנס.

מנהלת בית הספר, יפעת ארליך, סקרה את הסיבות והצידוק שהביאו להקמת מטבח זה, שראשיתו הקמת בית קפה המופעל ע"י התלמידים במטרה לסייע לכל תלמיד לרכוש כישורי חיים. כן הדגישה את הקשר ההדוק ורב השנים עם מועדון רוטרי לוד.

בני שפר נציג רוטרי, הדגיש כי המדובר באחד ממיזמי הדגל של מועדון לוד, תוצאה של דגל הטיפול בבעלי צרכים מיוחדים שהמועדון נושא.

אמיל אל אסמר, נגיד לשעבר של רוטרי ישראל וחבר מועדון לוד, עמד על הפעילות האינטנסיבית של מועדונו בקרב בעלי צרכים מיוחדים, שזיכתה אותו בהכרת צוותי ההוראה העושים מלאכת קודש מאומצת וחשובה.

עו"ד יאיר רביבו ראש עיריית לוד, הדגיש את הקשר והמחויבות של העירייה לאוכלוסיות המיוחדות וציין כי הדגל שמועדון רוטרי נושא מסייע לעירייה להעמיק פעילותה בקרב בעלי צרכים מיוחדים בעיר.

כל הדוברים כאחד העלו על נס את הכרת תודתם לקרן תד אריסון על תרומתם הנאה שאפשרה הקמת מיזם זה,

בגזירת הסרט התכבדו ראש העיר עו"ד יאיר רביבו, הנגידים לשעבר גידי פייפר ואמיל אל אסמר, ולאחר מכן הוסר הלוט מעל שלט התודה לתורמים ע"י מנהלת בית הספר יפעת ארליך, ומירי בוחניק נשיאת רוטרי לוד.

האורחים נכנסו למטבח המאובזר והתפעלו ממה שראו עיניהם ואף נהנו מהמטעמים הטעימים שהוכנו במטבח החדש.קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום