הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

כי מלוד תצא תורה: משלחת מנהיגי חינוך מארצות הברית פתחה את מסעה בישראל בישיבת צביה אלישיב
חדשות

כי מלוד תצא תורה

משלחת מנהיגי חינוך מארצות הברית פתחה את מסעה בישראל בישיבת צביה אלישיב

בתמונה: מנהיגי החינוך מארצות הברית בביקור בישיבת צביה אלישיב

משלחת של כ-30 מנהיגי חינוך שהגיעו מרחבי ארצות הברית לסיור בן 10 ימים בישראל, בחרה לפתוח את מסעה, לאחר הנחיתה בשדה התעופה, בישיבת צביה אלישיב בלוד. 

את הקבוצה קיבלו מנהלי הישיבה, הרב פנחס בן יאיר והרב תומר גרוסמן, אשר הדריכו את הקבוצה והסבירו על בישיבה התיכונית והייחודיות המאפיינת אותה. תלמיד הישיבה דביר לנקרי, סיפר על עולמו של תלמידי בכיתה ט' בישיבה תיכונית. את המפגש סיכם חבר המועצה אביב וסרמן שסיפר את סיפורה של העיר, על הדו קיום בין האוכלוסייה המגוונת שלה, על ההיסטוריה העשירה והמגוונת של העיר בת אלפי השנים.

משלחת החינוך זכתה לשמוע על התכניות המיוחדות בישיבה כמו החיבור לעברה המרתק בזמן המשנה בפרויקט "תנאים להכיר", על החיבור לאקדמיה ולעולם התעשייה ולמודל כולל האברכים הפועל בישיבה. כן שמעו דברים מפי תלמידים מהכיתות השונות.

בסיכום הביקור, אמר ראש המשלחת, הרב בראד הירשפלד מניו יורק - "לאחר כל מה שראינו היום אפשר לחזור לארצות הברית, אפשר לראות בישיבה דגם ומופת של כל הסיפור הציוני של עם ישראל במאה השנים האחרונות. למדנו על היכולת של התלמידים לשאוף כל הזמן כלפי מעלה, בלי לחפש את המפריעים והמעכבים".

 קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום