הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

פעילות שוקקת חיים במרכז נשים בלוד
חדשות

פעילות שוקקת חיים במרכז נשים בלוד

בתמונה: הרצאה בנושא סטיילינג ונשיות במרכז נשים לוד

במרכז נשים בלוד פועלות במהלך השבוע מספר קבוצות 'מסביב לשעון', בהן קבוצות מנהיגות נשים, פורום נשים עירוני, נשות עסקים, מנהיגות של העדה האתיופית, מנהיגות "אוניברסיטה בעם" ועוד.

השבוע החלה לפעול במקום תוכנית העשרה - קתדרלה לנשים שבמסגרתה יתקיימו במרכז נשים מפגשים אחת לחודש סביב נושאים שונים הקשורים לעולמות התוכן של נשים.

המפגש הראשון היה בנושא של סטיילינג ונשיות. הסדנא הועברה ע"י נועה קייסמן יועצת תדמית שדיברה על סטייל, נשיות, דימוי גוף ותזונה נכונה.

כל הנשים שהשתתפו בסדנא נהנו מאוד מההרצאה ומהעצות ואמרו כי הן שמחות על האפשרות להגיע לשמוע הרצאות, להתעדכן וגם ליהנות מהמפגש הנשי המשותף.

אפרת אברהם, יועצת ראש העיר למעמד האישה, מסרה כי המפגש הראשון היה מוצלח מאוד וכי מעתה תתקיים בכל חודש, הרצאה מעשירה ומעניינת לנשות לוד.

אפרת ביקשה להודות לחברת המועצה אלוירה קוליחמן, מחזיקת תיק מעמד האישה, לשולי יחיאל, רכזת נשים עירונית מהמחלקה לשירותי קהילה באגף לשילוב חברתי בעיריית לוד, ולפורום הנשים העירוני השותפות לכל העשייה הרבה בתחום הנשים בעיר.

נשות לוד מוזמנות לעקוב אחרי הפרסומים על התוכניות המתקיימות במרכז נשים ולהצטרף לפעילות הענפה שנועדה לקדם ולהעצים אותן.קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום