הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

לוד: אכיפה מוגברת לשמירת הניקיון ומניעת מפגעים
חדשות

לוד: אכיפה מוגברת לשמירת הניקיון ומניעת מפגעים

שימו לב: השלכתם פסולת שלא כחוק בלוד? אתם צפויים לקנס של 8,000 ₪!! עיריית לוד מגבירה את אכיפת החוקים הסביבתיים, במטרה להעלות את איכות החיים בעיר * סמכויות הפקחים הורחבו לרבות הגשת כתבי אישום * ראש העיר יאיר רביבו: נמשיך לפעול כנגד מפירי החוק ולמצות את הדין במלוא החומרה עד לעצירה מוחלטת של עבריינות הפוגעת באיכות החיים בעיר"

בתמונה: עבריינים המשליכים פסולת שלא כחוק נתפסים על חם ע"י השיטור והפיקוח העירוני

עיריית לוד שמה לה למטרה למגר את עבירות איכות החיים בעיר. ראש העיר, עו"ד יאיר רביבו, הנחה את הפיקוח והשיטור העירוני לבצע פעילות ממוקדת ומבצעי אכיפה מוגברים ברחבי העיר.

בתוך כך ובהמשך לאכיפה שנעשתה עד כה באמצעות חוקי העזר, תחל אכיפה באמצעות חוק הרשויות המקומיות (אכיפה סביבתית – סמכויות פקחים), תשס"ח-2008, לרבות חוק שמירת הנקיון, התשמ"ד  - 1984  ותקנות למניעת מפגעים (מניעת רעש), תשנ"ג-1992. מי שיעבור על החוק צפוי לקנס בגובה שבין מאות שקלים לבין 8,000 ₪.

בנוסף, החוקים הסביבתיים מעניקים לפקחים סמכויות רחבות לרבות הכנת תיקי חקירה לצורך הגשת כתבי אישום. מי שיוגש נגדו כתב אישום צפוי לעונשים כבדים לרבות עונש מאסר של עד 3 שנים וקנסות גבוהים של עד 904,000 ש"ח, ראו הוזהרתם!

"נמשיך לפעול כנגד מפירי החוק ולמצות את הדין במלוא החומרה כנגד כל מי שילכלך את לוד או שיפר את חוקי העזר הסביבתיים והתקנות למניעת מפגעים" אמר ראש העיר עו"ד יאיר רביבו והפנה קריאה לתושבי העיר לדווח על כל מקרה שידוע להם או שהם נתקלים בו של השלכת פסולת. "פעילות האכיפה תימשך עד לעצירה מוחלטת של עבריינות הפוגעת באיכות החיים בעיר".קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום