הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

נחנך הסניף המרכזי של אויס ישראל בלוד
חדשות

נחנך הסניף המרכזי של אויס ישראל בלוד

בתמונה: יאיר רביבו, דוד עיני ואבישי לוי בחנוכת סניף אויס המרכזי בלוד

ראש העיר עו"ד יאיר רביבו, השתתף השבוע בטקס חנוכתו הרשמית של סניף אויס המרכזי בישראל, למכירה ולהשכרת רכב באזור התעשייה הצפוני בלוד.

כזכור, לפני כשלושה חודשים נחנך באזור התעשייה הצפוני בלוד, בהשתתפות מאות אורחים בהם בכירי המשק וענף הרכב בישראל ואורחים מהארץ ומחו"ל, הבית החדש של קבוצתUMI  יוניברסל מוטרוס ישראל, יבואנית הרכבים האמריקאים, וחברת אויס, הכולל את מטה הקבוצה והמשרד הראשי של שתי חברות מובילות אלה בענף הרכב בישראל.

בטקס הקצר שהתקיים השבוע, השתתפו מנכ"ל UMI דוד עיני ומנכ"ל אויס אבישי לוי. הסניף שישרת את תושבי לוד ואת כל אזור השפלה (רמלה, מודיעין, שוהם וכו'), תוכנן ועוצב בהתאם לסטנדרטים הבינלאומיים של אוויס בעולם.

מנכ"לי הקבוצה שיבחו את שיתוף הפעולה וקבלת הפנים החמה לה זכו מהעיר לוד ומראש העיר עו"ד יאיר רביבו, בכל שלבי הקמת הבית החדש וכי הבחירה בלוד מבטאת חזון של תרומה לעיר ולהתפתחותה.

ראש העיר הודה למנהלי קבוצת UMI ואויס, על ההחלטה לעבור ללוד בהיותה החברה הגדולה והמשמעותית ביותר שמגיעה לעיר ומאמינה בפוטנציאל האדיר שבה. "זהו המבנה הכי מפואר בעיר שמסמל עבורנו את ההתחדשות שעוברת לוד ואת המחויבות שלנו להצדיק את האמון שנתתם בנו בלוד ע"י שדרוג ופיתוח אזור התעשייה וביצוע צעדי אכיפה של איכות סביבה, תנועה והקפדה על חוקי הבנייה" אמר ראש העיר, "אני משוכנע שתהוו מקור משיכה ועידוד לחברות מובילות נוספות בענף הרכב להשקיע בלוד. העיר לוד ותושביה רק מרוויחים הן מתוספת הכנסות והן ממקומות עבודה נוספים".

ראש העיר סיפר כי את רכביו הפרטיים נהג לרכוש בסניף אויס רחובות. "הגעתי למסקנה שהאמון הכי גדול של רוכש רכב נמצא בחברה רצינית וגדולה כמו אויס, שמקפידה על כל הפרטים הקטנים בשקיפות מלאה לפני שהיא מוכרת את הרכב בין אם ישן או חדש".קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום