הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

ב"לוי אשכול" בלוד מטפסים לגבהים חדשים!
חדשות

ב"לוי אשכול" בלוד מטפסים לגבהים חדשים!

בחולצות אחידות, בלוי אשכול מטפסים גבוה

ראש העיר יאיר רביבו על קיר טיפוס

 סגן ראש העיר יוסי הרוש קופץ באנגי

מנכל העירייה אהרון אטיאס מטפס למעלה

תלמידי לוי אשכול המאושרים מטפסים גבוה

בביה"ס "לוי אשכול" התלמיד הוא המרכז, ולכן מושקעים משאבים נרחבים בטיפוח האקלים הבית ספרי.  מי שהגיע לביה"ס ביום רביעי האחרון בשעות הערב, יכול היה להתבלבל ולחשוב שהגיע למתחם בו מצלמים את התוכנית "הישרדות" או "המרוץ למיליון".

בחצר ביה"ס הופעלו מתקנים אתגריים: קיר טיפוס הידראולי המתאים לטיפוס ילדים ברמות קושי שונות, אומגה אתגרית מראש המגדל, גשרי חבלים, סולם טיפוס, סווינג באנג'י, וסנדלי צוות קבוצתיים.

מעבר להנאה ולכייף זכתה קהילת ביה"ס לחוויה לימודית עם המון ערך מוסף שאין בשום פעילות אחרת: עבודת צוות בין התלמידים, שיתוף פעולה ותקשורת בין התלמידים, יצירת אווירה של אמון הדדי, הכרת השונה והתחשבות בקצב האישי של הפרט, התמודדות עם היכולות האישיות ועוד.

התלמידים התפנקו בכיבוד ושתייה, פיתות היישר מהטבון וקינחו בארטיקים. צוות ביה"ס בלט שוב במקצועיותו וברגישותו ונתן מענה לכל אחד ואחת.

ראש העיר עו"ד יאיר רביבו, סגן ראש העיר יוסי הרוש, מנכ"ל העיריה אהרון אטיאס, מנהל אגף החינוך שלום עזרן ודובר העיריה יהורם בן הרוש, כיבדו בנוכחותם ואף התנסו בעצמם בפעילות המאתגרת.

כן בלטו בשטח "מלכות מדבר" שהגיעו במיוחד לחלוק כבוד לחברתן ענת אסף, מנהלת ביה"ס שגם היא מלכת מדבר.

הפעילות הועברה ע"י אנשי הצוות המקצועי של חברת "על חבלים", מדריכים מוסמכים (מטעם מכון וינגייט), כריזמטיים, אדיבים, אחראים ומקצועיים כמתבקש מאופי המשימות.

לא בטוח מתי תהיה לילדכם הזדמנות נוספת להיות טרזן, גיבור-על, או להטוטן.... תמיד כיף לשמוע את תלמידי ביה"ס מדווחים בעצמם:

תלמידות כיתה ו': "לא האמנו שהגענו לבית הספר. התלהבנו לצאת עם החולצות המגניבות שהכין לנו הצוות ולספר בגאווה ברחוב על  החוויה המדהימה שהייתה היום בביה"ס. מישהי ברחוב שאלה אותנו על החולצות ומרוב התרגשות כמעט לא הצלחנו לדבר".

תלמיד כיתה ב': "אני מרגיש כמו סופרמן. כולם היו גאים בי שהצלחתי לטפס גבוה".

תלמידת כיתה ח': ידעתי שמנהלת בית ספר הביאה רוח חדשה לביה"ס אבל לסיום שנה כזה ממש לא ציפיתי. קשה לי המחשבה שזו השנה האחרונה שלי בביה"ס. היה לי כל כך כיף עם צוות המורים ועם החברים שלי לכיתה".

תגובת התלמידים היא זו ששווה את הכול! ללא ספק חגיגה נפלאה לסיום השנה, פעילות מקורית, מעניינת, מהנה ומשמחת!

 קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום