הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

תעופה לתעסוקה איכותית במרכז הצעירים בלוד
חדשות

תעופה לתעסוקה איכותית במרכז הצעירים בלוד

8 צעירים תושבי העיר שהשתלבו בעבודה בחברת אל-על כחלק מתכנית "למרחק" הפועלת במרכז הצעירים בלוד.

בתמונה: 8 הצעירים מלוד, מימין לשמאל: משה בקייה, בנימין רדא, יוסי אגומס, יצחק בקייה, ליעוז אברמוביץ, שלמה בלאי, אריסטו אסנקה, עדן גואל

תכנית "למרחק"- קידום תעסוקה איכותית בקרב צעירים יוצאי אתיופיה, מיסודם של ממשלת ישראל וג'וינט ישראל, יזמה שיתוף פעולה ייחודי עם חברת התעופה "אל על" ומכללת אורט סינגלובסקי שמטרתה להכשיר צעירים איכותיים כהנדסאי מכונות עם השמה כעובדי אל על עם סיום הלימודים.

בקיץ 2016 התקיים לראשונה ערב חשיפה לתכנית הנדסאי מכונות באל על במרכז צעירים "התחנה" לוד שהשתתפו בו כ- 50 צעירים וצעירות תושבי לוד.

לאחר תהליך מיון קפדני שכלל מרכזי הערכה וראיונות אישיים התקבלו לתכנית 22 צעירים מתוכם 8 צעירים מלוד. התכנית כוללת לימודים של 18 חודשים במכללת אורט סינגלובסקי, שיעורי תגבור ומלגת מחייה שיבטיחו את התנאים הטובים ביותר בכדי להצליח.

בימים אלו ממש, מסיימים הסטודנטים את השנה הראשונה שלהם בהצלחה ובתום הלימודים, בעוד 8 חודשים, ישתלבו כהנדסאי מכונות בחברת באל על.

עם הצלחת שיתוף הפעולה עם אל על נוצרו שיתופי פעולה נוספים עם תעשייה אווירית, חברת החשמל ואלביט ועתידים להיפתח שלושה מסלולי הנדסאים עם השמה בחברות אלו.

תכנית "למרחק" ממשיכה לפעול על מנת לייצר הזדמנויות הכשרה ותעסוקה ייחודים ופורצי דרך.

רוצים/רוצות לקפוץ גם למרחק? צרו קשר עם אדווה סיאס - רכזת למרחק במרכז הצעירים בלוד, טל': 0506794750

 קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום