הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

לקראת סיום: הפארק הענק בקרית בתי הכנסת בלוד
חדשות

לקראת סיום: הפארק הענק בקרית בתי הכנסת בלוד

בתמונה: ראש העיר מסייר בשטח הפארק כדי להתרשם מקרוב מהתקדמות העבודות

ראש העיר עו"ד יאיר רביבו, מציב את הקמת הפארקים הציבוריים בלוד בראש סדרי העדיפויות כחלק משיפור חזות העיר, לרבות הכשרת גני שעשועים ומשחקים לרווחת ולהנאת ילדי העיר.

בימים אלו הולך ומושלם הפארק הגדול בעיר, בקריית בתי הכנסת שנמצא בשלבים הסופיים, "על קו הגמר", כפי שציין ראש העיר. הפארק הענק מקבל תשומת לב מיוחדת תוך התייחסות לכל הפרטים, השבילים לקראת סיום, התאורה הותקנה, מדשאת ענק בלב הפארק, חלק ממתקני המשחק כבר הוצבו, ואפילו גינת כלבים כבר הוקמה. העבודות כאמור בעיצומן והן תושלמנה בתוך שבועות ספורים.

המדובר בפרויקט הפיתוח הגדול ביותר של פארק שהוקם בלוד, בתקציב של למעלה מ-7 מיליון ₪, המבוצע באמצעות החברה הכלכלית של לוד. ביום ראשון השבוע סייר ראש העיר במקום, כדי להתרשם מהתקדמות העבודות, יחד עם כל גורמי התכנון והביצוע, התייחס לכל פרט והנחה לזרז את השלמת העבודות.

הפארק החדש יהווה מוקד לפעילות והנאה לילדי לוד, וכמקום מנוחה ובילוי בשעות הפנאי לתושבי העיר, לרווחת מאות ואלפי המתפללים העושים את דרכם לאחד מבתי הכנסת.

ראש העיר עו"ד יאיר רביבו ציין כי טרם נקבע שם לפארק המספר את סיפורן הייחודי של 9 קהילות ישראל שמיקמו לפני 60 שנה בתי כנסת לכל העדות השונות, המהוות את הפסיפס המדהים של העיר לוד.קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום