הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

לוד זוכרת את מרן הרב עובדיה יוסף זצוק"ל
חדשות

לוד זוכרת את מרן הרב עובדיה יוסף זצוק"ל

הרב יצחק יוסף, בנו וממשיך דרכו של מרן, הראשל"צ והרב הראשי לישראל: "יש לכם ראש עיר שמכבד ומוקיר תלמידי חכמים שמעטים ראשי עיר בארץ כמוהו"

 

 

החודש, חודש מר חשוון ציינו יהודי הארץ והעולם 4 שנים בלי מרן, הרב עובדיה יוסף זצוק"ל, שהותיר חלל עצום.

העיר לוד זכתה השבוע לערוך לכבודו של מרן עצרת זיכרון מכובדת עם דברי תורה מפי תלמידי הרב המובהקים, רבנים מהעיר ותלמידהון, ובהשתתפות קהל רב של גברים, נשים וטף.

כיבדו בנוכחותם ראש העיר עו"ד יאיר רביבו הי"ו, וסגנו עו"ד מאיר אסולין הי"ו, שיחד מצליחים להביא הישגים רבים עבור ציבור לומדי התורה בעיר לוד.

בשיאו של הערב המרגש הגיע בנו וממשיך דרכו של מרן, הראשל"צ, נשיא בית הדין העליון והרב הראשי לישראל, הגאון הרב יצחק יוסף שליט"א שהאציל מברכותיו ומדברי קודשו. ראש העיר ריגש את הרב הראשי בכך שדיבר על שכ' אחיסמך וחידש שהשדרה הראשית בשכונה שנבנית זה עתה, תוקדש לשם הרחוב "הרב עובדיה יוסף" ועוד תכניות מעניינות להנצחתו.

הרב הראשי שיבח את ראש העיר ואמר לקהל שמילא את האולם "יש לכם ראש עיר שמכבד ומוקיר תלמידי חכמים שמעטים ראשי עיר בארץ כמוהו" והמשיך לברך את ראש העיר.

הקהל הקדוש זכה אף לקבל מזכרת מיוחדת עם תמונתו המופלאה של הרב זצוק"ל.

ראש העיר מסר את תודתו לסגנו היקר, עו"ד מאיר אסולין - ממונה חרדים ורווחה, למחלקת פרויקטים ולמחלקה החרדית, ובמיוחד לרכז הציבור החרדי בלוד בני סיתאלכיל, על ערב מכבד ומושקע. "גדול היה המעמד לכבודה של תורה. זכותו של מרן תגן בע"ה בעד כולנו, אמן!" אמר רביבו.קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום