הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

השיטור העירוני בלוד מחזק את הקשר הישיר עם תושבי העיר
חדשות

השיטור העירוני בלוד מחזק את הקשר הישיר עם תושבי העיר

בתמונה: תמונת הנושא בדף הפייסבוק של "שיטור עירוני לוד"

חיזוק הביטחון האישי ואכיפת החוק והסדר בלוד הם מהיעדים המרכזיים של עיריית לוד ומשטרת לוד אשר מבצעות פעילות נחושה וללא משוא פנים באמצעות השיטור העירוני.

לשירות תושבי העיר, פתחה עיריית לוד דף פייסבוק חדש אשר ישמש במה לדיווח שוטף של פעילויות השיטור העירוני בלוד - כוח משולב הכולל כוחות שיטור ופיקוח עירוני שמטרתו להרתיע, למנוע ולאכוף עבירות בתחומי איכות החיים, אלימות והתנהגות אנטי-חברתית.

דף הפייסבוק "שיטור עירוני לוד" ישמש מקור מידע נוסף, יעיל, מעניין, וכערוץ קשר נוסף אשר באמצעותו יוכלו תושבי העיר גם לכתוב ישירות על כל דבר ועניין, לשאול שאלות ולבקש מידע נוסף.

ראש העיר, עו"ד יאיר רביבו, אשר מכנס מדי שבוע ישיבת עבודה עם כל גורמי השיטור, הביטחון ומנהלי האגפים בעירייה, מוביל את מערך האכיפה העירוני וקובע את המדיניות וסדר העדיפות העירונית בתיאום עם מפקד משטרת לוד, סנ"צ שמעון דהן, במטרה ליצור סביבת חיים מוגנת ואיכותית התורמת ליצירת רמה גבוהה של ביטחון אישי במרחב העירוני בלוד.

כח השיטור העירוני, מסתייע בין היתר במערך מצלמות הביטחון העירוני שהקימה העירייה, הכולל מוקד עירוני רואה חדש וממוגן ברמה הטכנולוגית הגבוהה ביותר. המצלמות משדרות "חי" למרכז שליטה ובקרה, במטרה לאפשר התערבות ולתת מענה מידי לכל אירוע חריג. כל פנייה מטופלת מידית, 24 שעות ביממה, תוך שיתוף פעולה וחלוקת אחריות עם המשטרה.

"נשמח לקבל מכם דיווחים על כל אירוע חריג, כדי לאפשר התערבות מידית", נמסר מהעירייה, "נמשיך לעשות את הכל כדי לחזק את הביטחון האישי בלוד ולשפר את השירות עבורכם תושבי העיר, להפוך את הקשר עמכם פשוט, נוח, קל ויעיל. אנו לשירותכם במוקד 106 של העירייה ובמוקד 100 של המשטרה".קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום