הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

אומרים תודה לאנשי ההוראה בלוד
חדשות

אומרים תודה לאנשי ההוראה בלוד

בתמונה: ראש העיר וראשי מערכת החינוך בלוד בערב הצדעה למורים ולצוותי החינוך

 

העיר לוד מצדיעה למורים ולצוותי החינוך בהערכה עמוקה ובתודה גדולה לרגל יום המורה. יום המיוחד צוין במוסדות החינוך בעיר במגוון פעילויות חינוכיות וערכיות שמטרתן אמירת תודה והוקרה לצוותי החינוך.

ראש העיר, עו"ד יאיר רביבו, מסר את ברכתו למנהלים, מנהלות, מורים, מורות, גננות וסייעות, ולכל צוותי החינוך בלוד שעושים מלאכה קשה ומקצועית הראויה לשבח והוקרה.

 "היום אנו מציינים את יום המורה ואני מבקש לנצל את ההזדמנות ולמסור לכם, בשם תושבי העיר, את תודתי העמוקה על עבודתכם הייחודית יוצאת הדופן ועל עבודתכם המסורה והברוכה המהווה אות ומופת בקידום החינוך בעיר.

"העיר לוד התברכה במורים למופת ובצוותי חינוך איכותיים כמוכם, אשר מעצבים את עתיד החברה הישראלית, ומטביעים את חותמם על התלמידים וההורים, ועל הקהילה בעיר!

"עבודתכם המסורה, היום-יומית והבלתי מתפשרת, משפיעה על כל בית ועל כל תושב בעיר לוד. המחויבות, האחריות, המקצועיות והמסירות לה אתם נדרשים היא עצומה, על כל אלה ועוד, אנחנו אומרים לכם תודה! עיר שלמה מצדיעה לכם היום בהערכה עמוקה, בתודה גדולה ובאהבה רבה!

"רק לאחרונה זכינו בפרס החינוך המחוזי לשנת תשע"ז, במקום הראשון מבין כל רשויות המחוז, ואנו מתמודדים על פרס החינוך הארצי, בשאיפה לזכות בפרס היוקרתי. פרס החינוך הגיע לנו בזכותכם!  בזכות העבודה המעולה שלכם!

"אני מאמין בכם וביכולותיכם כמחנכים וכמחוללי שינוי, אני מאמין בהורים היקרים ששותפים לעשייה, ואני יודע שיש לי על מי לסמוך כדי לעמוד באתגרים הרבים שעוד נכונו לנו, וביחד, בע"ה, נעשה ונצליח!

תודתי לכל העוסקים בחינוך באהבה, לסגני יוסי הרוש, מחזיק תיק החינוך, למנהל האגף החינוך שלום עזרן ולכל צוות עובדי האגף, למנהלת המחוז עמליה חיימוביץ על מעורבותה בקידום החינוך בלוד, למפקחים המלווים את העיר, וכמובן להורים על השותפות בחינוך הילדים. יום מורה שמח"!קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום