הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

לוד אלופת המדינה בטניס לשנת 2017
חדשות

לוד אלופת המדינה בטניס לשנת 2017

בפעם השנייה בתולדותיה!!! ראש העיר עו"ד יאיר רביבו שהגיע לעודד את השחקנים: "עוד הישג חשוב לעיר לוד, והפעם זכייה נוספת באליפות המדינה בטניס. ברכות לאהרון ומאור חמרה, שמובילים את הענף הזה ביד רמה במשך עשרות שנים, לידידי אריה לוי מחזיק תיק הספורט, למנהל האגף מאיר אליהו וכמובן לשחקנים הנהדרים של המועדון, דודי סלע, הראל לוי, עידן לשם ואחרים. הספורט הוא כלי מרכזי למיתוג חיובי לעיר ואני שמח שפעם נוספת העלינו את לוד על המפה הארצית בהקשר חיובי".

 

 

 

לוד רושמת עוד הישג ספורטיבי אדיר, כאשר מועדון הטניס עירוני לוד, הצליח להעניק לעיר לוד אליפות היסטורית שניה באליפות המדינה בטניס.

משחקי גמר הפיינל פור של ליגת ווינר התקיימו ביום ראשון ברעננה. לוד זכתה בפעם השניה בתולדותיה באליפות המדינה לגברים לאחר נצחון 0:2 על מועדון טניס רמלה.

דודי סלע מלוג ניצח 4:6 6:4 3:6 את בן פתאל מרמלה וחברו לקבוצה עידן לשם ניצח את ישי עוליאל מרמלה 3:6 6:2 3:6.

ראש העיר, יאיר רביבו, הגיע לעודד את השחקנים וזכה להניף עימם את הגביע בסיום. רביבו הודה לשחקנים באופן אישי ואיחל המשך הצלחה בהמשך.

משחק הגמר עורר התעניינות רבה כשמלוד יצאו אוטובוסים של ילדים והורים שבאו לעודד.

אהרון חמרה, מנהל מועדון הטניס, הודה לכל השחקנים ולקפטן הקבוצה מאור חמרה. אהרון הבטיח, כי בכל שנה לוד תילחם על כל התארים.

אריה לוי, מחזיק תיק הספורט שנכח במשחקים ומלווה את קבוצת הטניס מלוד כבר שנים, לא הסתיר את התרגשותו בסיום ופרץ בריקוד ושימחה עם השחקנים. המשחקים הועברו בשידור חי בערוץ 5 והביאו המון כבוד וגאווה לעיר לוד.

קפטן הקבוצה, מאור חמרה, לא הסתיר את התרגשותו: "השבנו את הגביע ללוד. כבוד וגאווה לנו ולעיר שמשודרת בכל ערוצי הספורט .תודה לרה"ע יאיר רביבו, למחזיק תיק הספורט, אריה לוי, למנהל אגף הספורט מאיר אליהו, למנהל מועדון הטניס (אבי) אהרון חמרה, לחברי עמותת הטניס בלוד, לשחקנים היקרים שלנו, דודי, עידן, הראל ואיגור, לילדי הטניס שליוו ועודדו אותנו לאורך כל הדרך ולכל השותפים להצלחה. ניפגש שוב בתחילת 2018 במסע להגן על התואר. ויווה לוד".

 קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום