הודעות הדובר
"גלעד לזכרם"
"פסג"ה"
"שורשים"
הודעות הדובר

מסורת: קידנט מאמאנט בלוד
חדשות

מסורת: קידנט מאמאנט בלוד

מימין - המנכ"ל אהרון אטיאס, מנהל אגף הספורט מאיר אליהו וחבר המועצה אריה לוי

ילדי מאמאנט המאושרים מציגים את תעודות ההשתתפות

כבכל שנה, ממשיכה מאמאנט במסורת ומקיימת את אירוע הקידנט השנתי, אשר נערך בחנוכה באולם הספורט ביאליק.

לאירוע הגיעו כל שחקניות מאמאנט רמלוד וילדיהן. כל הילדים הגיעו לבושים בחולצות אחידות שהוכנו במיוחד לאירוע, באדיבותה של מחלקת הספורט בעיריית לוד. ההתרגשות ניכרה על פניהם של הילדים. הם חיכו בקוצר רוח למפגש בו יוכלו לשחק כמו אמא והנה הגיע היום המיוחל.

על האירגון המופתי הייתה אמונה קבוצת הרמב"ם ממאמאנט לוד. חבר המועצה אריה לוי,  מחזיק תיק הספורט בעירייה, בירך על נרות החנוכה ואיחל לכולם חג שמח והצלחה במשחקים. כיבדו בנוכחותם גם מנכ"ל העירייה, אהרון אטיאס, מנהל אגף הספורט, מאיר אליהו, מנהלת מחלקת הספורט, רחל גז, ויו"ר מאמאנט לוד, איילת אדרי.

בסיום הטקס, החלו הילדים בחימום משותף שהועבר ע"י המאמנת שועא, בסיומו התפזרו לתחנות ההפעלה השונות ברחבי האולם עפ"י קבוצות שנקבעו מראש והופעלו ע"י שחקניות. התחנות היו רבות ומגוונות ביניהן כמובן, גם שתי רשתות לקטנטנים, בהן יכלו להתנסות במשחק הכדורשת. לאחר שעברו בכל התחנות, הוזמנו הילדים הצעירים לשבת בקהל ולצפות במשחק המותח של הילדים הבוגרים יותר. הן קבוצת הבנים והן זו של הבנות, הפגינו יכולות מרשימות. עצם הגעתם למשחקים, תרמה להם רבות ללימוד המשחק עצמו, הן בהיבט הטכני והן החברתי.

בסוף האירוע קיבל כל ילד תעודת השתתפות, מדליה וסופגנייה וחזר לביתו שמח וטוב לבב.

שחקניות מאמאנט לוד הודו לאגף הספורט בעירייה על שיתוף הפעולה לאורך כל העונה.קידום אתרים
בניית אתרים: תבונה-מילניום