שירותים
בקליק

שירותים בקליק

הצהרת נגישות

אתר עיריית לוד פותח ע"י חברת מטרופולינט ברוח הוראות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמת נגישות לשירות), התשע"ג 2013. 

למיטב ידיעתנו והבנתנו, האתר תואם את עיקר המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמה AA ואת המלצות מסמך WCAG2.0 מאת ארגון W3C..

האתר מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים ולשימוש בטלפון סלולארי. האתר הותאם לסטנדארט הנגישות באמצעות תכנת  Wave .

על אף מאמצינו הרבים בביצוע התאמות הנדרשות לשם הנגשת האתר, ייתכנו עמודים בהם התאמת הנגישות אינה מיטבית או אינה תואמת, בחלקה או מרביתה, את הוראות התקנות או התקן. אם נתקלתם בבעיה בנושא נגישות האתר, נשמח אם תדווחו לנו ואנחנו נדאג לתקנה בהקדם וכמיטב יכולתנו.

  

אמצעי הנגישות באתר:

 

  • תקינה- האתר נתמך ע"י הדפדפנים נפוצים, בגרסתם העדכנית ביותר.

  • הגדלת התצוגה באתר -  גולשים המתקשים בראייה ומעוניינים להגדיל את התצוגה באתר יכולים לעשות זאת ע"י לחיצה על רכיב הגדלת טקסט .

  • ניגודיות -  גולשים המתקשים בראייה ומעוניינים לשנות את הניגודיות באתר יכולים לעשות זאת ע"י לחיצה על רכיב "ניגודיות עדינה"  או "ניגודיות גבוהה".

  • הפעלת האתר באמצעות מקלדת - גולשים המתקשים בהפעלת עכבר יכולים לגלוש באתר באמצעות מקלדת. לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tabתעביר בין הקישורים השונים בעמוד. לחיצה על Enter תפעיל את הקישור המסומן.

  • תמיכה בטכנולוגיות מסייעות- אתר זה הינו אתר נגיש המותאם לצפייה גם לאנשים עם מוגבלות ומאפשר תמיכה בתוכנת קריאת מסך. כדי לוודא את נגישות תוכן האתר האתר נבדק בתוכנת קרא מסך NVDA 

 

מנהל האתר

אנו ממשיכים להשקיע מאמצים רבים בהנגשת האתר, המצוי בתחזוקת נגישות שוטפת. במידה ונתקלתם בבעיית נגישות או שיש לכם הערה או שאלה, נשמח אם תכתבו .

ניתן בקישור הבא לפנות אל מנהל האתר - לחצו כאן

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

close