שירותים
בקליק

שירותים בקליק

אפרים ביאדגה מבי"ס לוי אשכול בלוד: ישראל היא סיפור הצלחה!

תאריך: 07-01-2020

image

בתמונה: אפרים וג'וליאן מלוי אשכול עם מנהלת ביה"ס מציגים בגאווה את תעודות הזכייה

אין ספק כי תחרות הנואם הצעיר התעלתה השנה לרמה גבוהה במיוחד. בעוד שכל הנואמים הצעירים הציגו את נאומיהם באופן רהוט, מרשים ומשכנע, בלט במיוחד ואולי אף 'גנב את ההצגה', תלמיד כיתה ה' בבי"ס לוי אשכול שסחט מחיאות כפיים ודמעות מהאורחים הרבים.

''שלום שמי אפרים ביאדגה אני תלמיד בכיתה ה' בבית ספר לוי אשכול לוד'' כך התחיל אפרים ביאדגה, את נאומו בתחרות הנואם הצעיר בה זכה במקום הראשון בקטגוריית תלמידי בתי ספר יסודיים, כיתות ה' - ו'. ״ברצוני לשתף אתכם באירוע שקרה למשפחתי. אחי יהודה ביאדגה הוא הצעיר שנורה למוות (ע"י שוטר) ביום שישי בתאריך ה 24 לינואר בשעה 14:42 בשנת 2019... ולמרות הכל אספר לכם מדוע ישראל היא סיפור הצלחה..״

אפרים מנה בזה אחר זה את הישגיה הנפלאים של מדינת ישראל בתחומים השונים תוך התייחסות לקליטת יהודי אתיופיה ושילובם בחברה.

"הייתה זו טלטלה רגשית עצומה לשבת באודיטוריום המפואר להאזין לילד הנפלא הזה בעל העיניים השחורות, הגדולות והמאירות ולמולו להביט בהוריו.. לראות את העצב העמוק שניכר בכל אחד מתווי פניהם ובשפת גופם" סיפרה מנהלת ביה"ס, ענת אסף.

כשהוכרז על זכייתו במקום הראשון, נעמדו כולם ומחאו כפיים.. הוריו של אפרים הוזמנו לבמה יחד איתו ועם כל צוות ביה״ס. הדמעות זלגו מאליהן ושטפו את פניהם של רבים ובמיוחד את פניהם של הוריו ובני משפחתו, אך הפעם היו אלה דמעות של שמחה וגאווה.

משפחת בי"ס לוי אשכול מפרגנת לאפרים וג'וליאן בשלט ענק לקראת התחרות

"הערב, הלב שלי שמח.. הצלחנו להגשים חלום לאפרים שעלה לשלב התחרות הארצית. אפרים יכול להיות כל מה שיבחר להיות - זה המסר שלי עבורו. זה סיפור קצר של השראה והעצמה" הוסיפה מנהלת ביה"ס וציינה בגאווה "גם ג׳וליאן שלנו השתתף בתחרות ואף קטף את המקום השלישי. תודה לארגון רוטרי על היוזמה הברוכה רבת השנים, תודה למורה שירה שרעבי על שהכינה את אפרים וג׳וליאן במסירות, לצוות הנפלא של ביה״ס - רינת הילל המחנכת, למורים בירו ובלה, לנועם הנאמנה מפותחים עתיד שהגיעה והביאה איתה את חבריו, לחבר השופטים ובאמת באמת תודה לאל על תחושת סיפוק והגשמה".

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

close