שירותים
בקליק

שירותים בקליק

בהתגייסות חברי סח"י: 650 משפחות בלוד קיבלו סלי מזון לראש השנה

תאריך: 22-09-2020

image

  • בתמונות: נוער לוד וחברי סח"י לקראת יציאה במבצע חלוקת מזון למשפחות מעוטות יכולת

בני הנוער בלוד החברים ב'סח"י' (סיירת חסד ייחודית) הפועלת בשיתוף פעולה של מחלקת הנוער העירונית והרשות לביטחון קהילתי, התגייסו בשבועות האחרונים להובלת מבצע חלוקת סלי מזון לראש השנה, כאשר המטרה היא - בחג, אף אחד לא נשאר לבד!

המוקד, שפעל ימים רבים ושעות ארוכות בקליטת מזון, אריזה וחלוקה למשפחות מעוטות יכולת, הוקם בשבט אייל של תנועת הצופים וסיפק סלי מזון עשירים במוצרי מזון, פירות וירקות ל- 650 משפחות בלוד ובסביבתה.

את מבצע האריזה והחלוקה הובילו נערי תכנית סח"י בשיתוף בני נוער רבים ממרכזי הנוער בעיר שהצטרפו למשימה כשהם מלווים במתנדבים מהקהילה.

  • סל מזון טרי וחיוך לשבת - לקשישים וניצולי השואה

ילקל אביץ שהקים ומוביל את סח"י בעיר לוד: "הסיירת שחברים בה 50 בני נוער, אוספת ומחלקת בסתר בכל שבוע סלי מזון ל 60 משפחות בעיר, כשהמוטו שמוביל אותה הוא – הדבר הכי גדול בעולם זה לעשות טוב למישהו", כך אמר. 

"סח"י היא תכנית מנהיגות ייחודית שרותמת את בני הנוער בשכונה ללקיחת אחריות, רגישות ודאגה לאחר. בני הנוער המשתתפים בסיירת צומחים להיות אזרחים שתורמים לחברה ומחזקים אותה. הנערים המופלאים בהובלתו של ילקל הם גאווה גדולה לנוער הלודאי ולעיר לוד כולה", הוסיפה רננה וייס, מנהלת מחלקת הנוער.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

close