שירותים
בקליק

שירותים בקליק

בכל הכוח: רה"ע יאיר רביבו חזר לעבודה לאחר שהחלים מהקורונה

לאחר שהחלים מנגיף הקורונה וסיים את תקופת הבידוד. רביבו: זה יכול לקרות לכל אחד, הקורונה אינה מבחינה ולא פוסחת על איש. העובדה שהקפדתי באופן מלא אחר ההנחיות ושהייתי כל הזמן עם מסכה, הביאה לכך שההדבקה הייתה קלה יחסית, ב"ה, ושלא הדבקתי איש. תודה לכם על הדאגה, חוזרים בכל הכח לשרת אתכם ולמאבק לחזור להיות ירוקים! אוהב אתכם מאוד!

תאריך: 15-10-2020

image

כזכור, בתחילת החודש הודיע ראש העיר, עו"ד יאיר רביבו, כי נדבק בנגיף הקורונה ככל הנראה במהלך תפילות יום הכיפורים, שבהן בלבד הותר להתפלל בבתי הכנסת, וכי נאלץ להיכנס מיד לבידוד יחד עם אביו שנדבק אף הוא.
רביבו נחשב לאחד המחמירים בנושא הנחיות משרד הבריאות, בכל התקופה מאז החל משבר הקורונה, לא ניתן היה לראות אותו ללא מסכה על פניו. ואולם, למרות שראש העיר הקפיד אחר הנחיות משרד הבריאות במלואן, לרבות עטיית מסכה בכל מקום במרחב הציבורי, כאמור, נדבק בנגיף מה שממחיש עד כמה הנגיף החדש והלא מוכר – מסוכן ומדבק, ולעתים מצליח להתגבר גם על אמצעי מיגון קשוחים, בעיקר בשהייה ממושכת במקום סגור.
מאז פרסום ההודעה על שנדבק בנגיף, הוצף ראש העיר באלפי הודעות תומכות ומרגשות שהגיעו אליו בכל דרך אפשרית, בכולן איחולי רפואה שלמה ובריאות איתנה לו ולאביו.
גם במהלך תקופת הבידוד, המשיך רביבו להנהיג את העיר לוד ולנהל את משבר הקורונה בלוד. בתוך כך עמד בקשר ישיר עם חמ"ל העירייה, קיים הערכות מצב יומיות ומעקב שוטף אחר התחלואה בעיר, קשר עם משרד הבריאות ופיקוד העורף, וכן קידם מאמצי הסברה לצד אכיפה כדי לעצור את שרשרת ההדבקה בלוד.
"העובדה שהייתי כל הזמן עם מסכה, הביאה לכך שההדבקה הייתה קלה יחסית, ב"ה, וכי מרגע שהרגשתי תסמינים, ביצעתי במהירות בדיקה והכנסתי את עצמי לבידוד, כדי למנוע הדבקה של בני משפחה" אמר רביבו לראש הממשלה בינימין נתניהו שהתקשר במיוחד כדי לדרוש בשלומו, " כאנשי ציבור אנו חשופים יותר, אולם ככל שמקצרים את הזמן מרגע התסמינים עד לבדיקה, כך מקטינים את שרשרת ההדבקה וזו גם הסיבה שלא הדבקתי אף אחד".
ואכן, בזכות ההקפדה על עטיית המסכה, ראש העיר לא הדביק את רעייתו וילדיו, או את הנהג והעוזר שלו, ולא איש מהסובבים אותו.
"זה יכול לקרות לכל אחד, הקורונה אינה מבחינה ולא פוסחת על איש, ולמרות שנשמרתי והקפדתי מאוד לא להוריד מסיכה בשום שלב, נדבקתי גם אני. קיבלתי את זה קל יחסית, ברוך השם. זה מוכיח שמאוד חשוב להקפיד על מסכה ולשמור על ההנחיות" , אמר ראש העיר ופנה לתושבים: "בבקשה- שימו מסכות, תשמרו על מרחק, צמצמו מגע שאין בו צורך, תשמרו על משפחה גרעינית. למען הילדים שלנו, למען ההורים, החברים ולמען מי שחשוב לנו".
ביום שני השבוע, סיים ראש העיר את תקופת הבידוד וחזר במלוא הקיטור להוביל את לוד. בהודעה לתושבים בדף הפייסבוק שלו כתב: "בחסדי ה' יתברך סיימנו את הבידוד. תודה לכם על הדאגה, חוזרים בכל הכח לשרת אתכם ולמאבק לחזור להיות ירוקים! אוהב אתכם מאוד!"

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

close