שירותים
בקליק

שירותים בקליק

בצל הקורונה נכנס הנשיא ה- 39 נכנס לתפקידו ברוטרי לוד

תאריך: 14-07-2020

  • בתמונה: הנשיא הנכס משה בונפיל (שני משמאל) והנשיא היוצא ברוך אקפלד (שני מימין) עם בכירי רוטרי בישראל

סמלו של ארגון הרוטרי הנו גלגל השיניים הממשיך תמיד לנוע, מועדון רוטרי לוד מממש זאת, בתנועה המתמדת של פעילותו, כולל ב"צוק העיתים" שאנו חווים.

ביום ב' השבוע, קיים המועדון  את טקס חילופי הנשיאים כשברוך אקפלד העביר את שרביט הניהול למשה בונפיל שיכהן כנשיא המועדון בשנת ה- 40 לפעילותו של המועדון בלוד.

הטקס התקיים ברחבת הכניסה של המועדון, על פי כל תקנות וכללי הזהירות בימים אלה, עם חברי המועדון בלבד ונציגות רוטרי ישראל, נגיד האזור עו"ד ד"ר נחום פרנקל ורעייתו סוניה, מזכיר האזור יונה מזור, עוזר הנגיד נ/ל רונן רוטשטיין וכמובן, חבר מועדון לוד נגיד לשעבר אמיל אלאסמר.

האירוע שנוהל בחן רב ע"י מוטי מורד, החל בטקס רוטריוני מסורתי. נגיד האזור נחום פרנקל מסר את ברכתו לנשיא היוצא וצוותו על הפעילות הברוכה בשנה כה מאתגרת, בהמשך דבריו עמד על היעדים העיקריים של רוטרי ישראל בשנה הקרובה,  בהם - שימת דגש על צעירים, הגדלת הארגון, יעד נוסף הינו העצמת מיזם הנואם הצעיר שמשתתפים בו אלפי תלמידים מדי שנה ועוד. הנגיד סיים דבריו בברכות הצלחה לנשיא החדש וצוותו. 

ברכה מיוחדת ובדרך מיוחדת – באמצעות הנייד, הגיעה מראש העיר עו"ד יאיר רביבו אשר ברך הנשיא היוצא, העלה על נס את תרומת רוטרי לעיר, ותוך איחולי הצלחה לנשיא הנכנס, קבע עמו פגישת עבודה להמשך עשייה משותפת.

הנשיא היוצא ברוך אקפלד סיכם את שנת נשיאותו  וציין כי על אף הקשיים, המועדון המשיך בפעילותו, תוך שהוא מונה אחת לאחת את הישגי השנה – יצירת מערכת קשרים הדוקה עם מועדוני רוטרי בעולם, עשייה למען בעלי צרכים מיוחדים, קיום תחרות הנואם הצעיר, חלוקת מלגות ל- 29 סטודנטים מצטיינים תושבי העיר, חלוקת חבילות מזון לנזקקים  והיריעה קצרה מהכיל... ברוך חילק ליו"ר האפיקים תעודות הוקרה על פועלם.

דגש מיוחד הושם השנה על הגדלת מספר חברי המועדון, שצירף 4 חברים חדשים. את הטקס ניצל ברוך להענקת סיכות חבר רוטרי, יחד עם הנגיד, ל-2 המצטרפים האחרונים לאה תובול ובנימין וולטר.

בסיום טקס החלפת סיכות נשיא יוצא ונשיא נכנס, העניק משה בונפיל לברוך אקפלד תעודת הוקרה לפיה נרשם הנשיא היוצא בספר "גלגל הזהב" של רוטרי ישראל.

משה בונפיל, הנשיא הנכנס: "אני מאמין ומקווה שנצא לשנת רוטרי החדשה בריאים ומלאי מרץ לאחר תקופת הקורונה אשר פגעה קשה באזרחים מבחינה כלכלית, חומרית, מוראלית ונפשית . בנינו תכנית עבודה ברוח הארגון ועל פי צרכי הקהילה שאנו חיים ופועלים בה, בשנה זו אתמקד בארגון כמחולל שינויי עם ערכי מנהיגות הכרה ברצון האחר והשונה. נגדיר מיזמים חדשים, כולנו יחד, ונמשיך לטפח לעשות ולבצע פעילויות שהן נחלת המועדון זה שנים, תוך דגש על גיוס תלמידי תיכון לפעילותנו. מברך את כל שותפינו לעשיה ומודה לחברי המועדון על האמון שנתנו בי"

הטקס הסתיים בשירת התקווה.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

close