שירותים
בקליק

שירותים בקליק

גאווה חינוכית בלוד: 84% זכאות לבגרות לתלמידי תיכון ׳הקריה למנהיגות ולמדעים - אורט לוד׳

תאריך: 20-10-2020

image

  • בתמונה: אפרת שלום, אנחנו בעיצומה של מהפכה חינוכית בעיר ובביה"ס

התוצאות של בחינות בגרויות הקיץ מחזור תש"פ הגיעו אל הנהלת תיכון ׳הקריה למנהיגות ולמדעים אורט לוד׳ : לאחר ניתוח מהיר של הנתונים עולה כי אחוז הזכאות לתעודת בגרות הוא 84%!

מנהלת בית הספר, אפרת שלום: "אנחנו בעיצומה של מהפכה חינוכית בעיר, כזו המבקשת להילחם על עתידו של כל תלמיד על מנת שיהיה זכאי לתעודת בגרות ככרטיס כניסה חיוני וחשוב לחברה הישראלית. ברצוני להודות לרכזת השכבה, ליועצת, לצוות המחנכים, לאנשי המנהלה, להנהגת ההורים העירונית, לעיריית לוד,  ולקברניטיה, לרשת אורט ישראל - רשת החינוך המובילה בישראל, למשרד החינוך ולכל אחד ואחת מכם המורים המסורים והמקצועיים על עבודתם הקשה ובזכותם - הצלחנו להגיע למספר שיא של זכאות לבגרות בבית הספר". 

מנהלת התיכון מוסיפה את תודתה לסגנה, ערן לוי, על הובלה פדגוגית איכותית  להצלחת התלמידים. "גאוותינו הגדולה על כך שביה"ס נמצא ללא אירועי שק״ד וללא אירועי טוהר בחינות".

ראש העיר, עו"ד יאיר רביבו: "ברכות לתלמידי תיכון ׳הקריה למנהיגות ולמדעים אורט לוד, ששברו שיא עם 84% זכאים לתעודת בגרות לשנת תש״פ, זאת לאחר השקעה מאומצת, מסירות ועבודה קשה של הצוות החינוכי בתיכון, בעידודה ובהובלתה של המנהלת אפרת שלום - שעמלו רבות להשיג תוצאה שכזו. המשיכו לעשות חיל וכבוד לעיר לוד".

 

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

close