שירותים
בקליק

שירותים בקליק

דואגים לבריאות התושבים: מ"מ מפכ"ל המשטרה וראש העיר בפגישת היערכות בשל הסגר

תאריך: 07-07-2020

image

  • בתמונה: דיון הערכת מצב, ראש העיר, מ"מ המפכ"ל ומפקד תחנת לוד

בצהרי יום חמישי האחרון התקיימה פגישת הערכת מצב בהשתתפות ראש העיר לוד, עו"ד יאיר רביבו, עם מ״מ מפכ״ל המשטרה ניצב מוטי כהן ומפקד משטרת לוד סנ"צ שמעון דהן ועם בכירי משטרת ישראל מהמחוז ומהמרחב, בנקודת החסימה בשדרות מיכה רייסר, בכניסה לאחת השכונות עליהן הוטל סגר בלוד בהוראת הממשלה וזאת בעקבות מספר גבוה של נשאי קורונה מאומתים המתגוררים בה.

המשתתפים עקבו מקרוב אחר עבודתם הטובה של השוטרים הניצבים בחום ושומרים על בריאותם של תושבי לוד, קיבלו סקירה על תכנית המשטרה לשבועיים הקרובים באזור וכן שמעו על שיתוף הפעולה עם התושבים המתגוררים במקום.

  • ראש העיר ומ"מ המפכ"ל עם סגל הפיקוד הבכיר של משטרת ישראל מהמחוז ומהמרחב

מ״מ מפכ״ל המשטרה, ניצב מוטי כהן, ערך סיור בעיר לוד ובעיר אשדוד, בהן הוטל סגר על מספר שכונות לאור העלייה בהיקפי התחלואה, זאת בכדי לעמוד מקרוב אחר היערכות המשטרה והפעילות במקום.

מ״מ מפכ״ל המשטרה אמר: ״ככל שחולף הזמן, המאבק הלאומי בהתפשטות הנגיף הופך קשה יותר ומורכב יותר. לא רק לנו כמי שבחזית מאמץ האכיפה, אלא גם לציבור שנאלץ לשנות משמעותית את שגרת חייו וחווה לצד דאגות בריאותיות גם לא מעט קשיים וחוסר ודאות". 

ראש העיר, עו"ד יאיר רביבו: "מטרת ההסגר היא קודם כל להגן על התושבים באותן שכונות ובנוסף להגן על כלל הציבור. אני קורא לתושבי לוד - בואו נעשה כולנו מאמץ ונשמור על הנחיות משרד הבריאות, אמשיך לדאוג לתושבי לוד וביחד בע"ה ננצח את הקורונה. שומרים על לוד בריאה!"

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

close