שירותים
בקליק

שירותים בקליק

"העיר לוד שילמה כבר מחיר כבד מהקורונה": 3 שכונות בעיר נכנסו להסגר

תאריך: 07-07-2020

image

  • בתמונה: מחסום משטרתי בכניסה לשכונת פרדס שניר שהוטל עליה סגר

בכניסה לשלוש שכונות בעיר לוד הוצבו מחסומים של כוחות הביטחון וזאת בשל החלטת ממשלת ישראל להכריז על שכונות הרכבת, פרדס שניר ונווה שלום כ"אזורים מוגבלים", לאחר שהתגלו בהן מספר גבוה של נשאי נגיף הקורונה.

ארבעה מחסומים הוצבו: בכניסה לשכונת הרכבת דרך רח' דרכי משה ליד מפגש 8 המסילות, ציר הגישה דרך דלקול, כביש עפר דהמש, וכניסה לפרדס שניר מצומת מיכה רייסר-רגבים. בשכונות אלה הוגבלה הכניסה והיציאה אל האזור המוגבל ומהאזור המוגבל, וכן הוגבלה התנועה והעסקים בתוך האזור עצמו.

ראש העיר לוד, עו"ד יאיר רביבו: "העיר לוד כבר שילמה מחיר כבד בתקופת הקורונה. אני קורא לתושבי העיר – בואו ונגלה אחריות, נשמור על כללי הריחוק החברתי ושמירה על מרחק של 2 מטרים, נקפיד על חובת עטיית מסיכות פה ואף ונשמור על כללי ההיגיינה". 

קודם הטלת הסגר, משרד הבריאות ביחד עם הגופים הרלוונטיים ובשיתוף עם עיריית לוד, נקטו צעדים שונים לשם צמצום התחלואה על ידי הסברה, אכיפה ופינוי חולים ככל הניתן. לאחר שצעדים אלו לא עזרו לצורך צמצום התפשטות המחלה באזורים אלה, הם הוכרזו כ"אזורים מוגבלים" הכוללים את כלל ההגבלות האפשריות. 

יאיר רביבו: "לצד הסגר, אנו נמשיך בכל הכוח את המאמץ האכיפתי, ההסברתי, ופינוי חולים וחייבים בבידוד ככל הניתן וכן ינקטו אמצעים נוספים בשיתוף עם העירייה וגורמים נוספים".

 

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

close