שירותים
בקליק

שירותים בקליק

התראה בלבד: עיריית לוד מזהירה את הנהגים – לעומת נגיף הקורונה שפוגע ומעניש

תאריך: 20-10-2020

image

  • בתמונה: הדוח ההסברתי מוצמד אל שמשת הרכב. התראה בלבד!

תושבים רבים בעיר לוד הופתעו לגלות על שמשת רכבם דו"ח חניה, אך בטרם הספיקו "להתרגז" על כך ששוב חטפו דו"ח כספי – הם גילו להפתעתם כי מדובר בקמפיין חיובי של עיריית לוד – המזהירה את הציבור מפני נגיף הקורונה המסוכן. 

וכך נכתב על הדו"ח אותו הניחו פקחי העירייה על הרכבים שבעליהם עברו על החוק: "תושב נכבד, למרות איסור החניה במקום זה, עיריית לוד מסתפקת הפעם באזהרה בלבד – לעומת נגיף הקורונה שלא מסתפק באזהרה – אלא פוגע והורג. הקפידו על ההנחיות".

בעקבות הירידה בתחלואה הציבורית בעיר לוד שעברה ב'רמזור' משרד הבריאות מ"אדום" לצהוב", צויין בדו"ח גם, כי "יחד נצבע את העיר בירוק", וכן ביום שלישי השבוע הוגדרה לוד "עיר ירוקה". (ראו ידיעה נפרדת)

ראש העיר לוד, עו"ד יאיר רביבו: "אנו משקיעים רבות במסע ההסברה לציבור בעירנו, על הסכנה בנגיף הקורונה המסוכן. בחודש האחרון העיר לוד הייתה "אדומה" עם חולים רבים ואט אט – ע"י עבודה מאומצת של ה'משל"ט העירוני' בו לקחו חלק כלל אגפי העירייה ומנהליה – ירדנו בתחלואה והפכנו בהדרגה לכתום, צהוב וירוק". רביבו הוסיף וקרא לתושבים בעירו: "אנא, בואו נמשיך לשמור יחדיו על הנחיות משרד הבריאות. השבוע הוסר הסגר הארצי, נפתחו מוסדות החינוך, הורים רבים יצאו לעבוד ולהתפרנס – ומחובתנו לשמור שנמשיך כך. הווירוס פגע בנו בבריאות ובכלכלה – והגיע העת, רגע לפני החורף -  לחזור לשגרה בטוחה ובריאה ולשמור על לוד ירוקה".

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

close