שירותים
בקליק

שירותים בקליק

לוד על מפת הכלכלה של ישראל: גם הנהלת בנק לאומי עוברת ללוד!

תאריך: 07-01-2020

image

בתמונה: ראש העיר עם מנכ"ל הבנק ויו"ר הבנק חונכים את מבנה ההנהלה החדש

הנהלת בנק לאומי עוברת ללוד! באירוע חשיפה מרשים שנערך בשבוע שעבר, נחנך מבנה חדש של הבנק במתחם קש"ב הצמוד לקריית המחשבים של הבנק, אחד מתוך 7 מבנים שייבנו ברצף, נוסף על בניין ההדרכה הקיים. בבניין החדש יועסקו למעלה מ-500 עובדים שיתווספו ל-1,100 העובדים הקיימים בלוד, כאשר בסוף התהליך והשלמת כל הבינוי, יעבדו במתחם כ-4,000 עובדים. בכך משלים הבנק את ההחלטה האסטרטגית להעביר בהדרגה את משרדי הנהלת הבנק ולמעשה את כל הפעילות שלו מתל-אביב ללוד.

אין ספק כי מדובר בהחלטה היסטורית חשובה שמבטאת את האמון האדיר של המשק בעיר לוד ובפוטנציאל המדהים הגלום בה.

ראש העיר עו"ד יאיר רביבו: "אני שמח שמאמציי בשנתיים האחרונות מול הנהלת הבנק נשאו פרי ואני מודה למנכ"ל הבנק חנן פרידמן וליו"ר הבנק ד"ר סאמר חאג' יחיא, אשר חזרו על מחויבותם ללוד בטקס חנוכת המבנה החדש.

יאיר רביבו, לוד הולכת והופכת למרכז הכלכלה של ישראל

"לוד הולכת והופכת למרכז הכלכלה של ישראל, לאחר שגם בנק מזרחי טפחות החליט להעתיק את משרדי ההנהלה ללוד, וממצבת את מעמדה כעיר מחוז מרכזית אשר שואבת אליה תאגידים וגופים ממשלתיים כמו הנהלת רכבת ישראל, הנהלת החברה למתנ"סים ובית המשפט המחוזי שכבר קבעו את מקומם בלוד, נוסף על חברות ענק כמו אוויס, אלדן, חברות לוגיסטיקה, סטארט אפ ועתירות טכנולוגיה וכן מרכזי צרכנות והפצה ארציים מובילים.

"תודתי לכלכלית לוד ולמנהלת Lodcation על ליווי התהליך. כפי שאנו אומרים, לוד הופכת להיות מרכז העסקים, המגורים והתחבורה של גוש דן לצד תל אביב, והחברות הגדולות במשק כבר מזהות את זה. בהצלחה!!!"

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

close