שירותים
בקליק

שירותים בקליק

ללמוד בראש שקט: מתחם לימודים ייחודי נפתח לסטודנטים תושבי לוד

תאריך: 30-06-2020

image

  • בתמונה: ללמוד בראש שקט: מתחם לימודים ייחודי נפתח לסטודנטים תושבי לוד

לקראת תקופת המבחנים של האוניברסיטאות בישראל, יזם ראש העיר לוד, עו"ד יאיר רביבו, בשיתוף עם 'התחנה - מרכז הצעירים' בעיר, מתחם למידה שיפעל במהלך כל חודש יולי במיוחד בשביל הסטודנטים תושבי לוד. 

המתחם נפתח ב- 1.7.2020 ולאורך כל החודש, בימים ראשון עד חמישי, משמונה בבוקר ועד עשר בלילה, ויהיה מותאם ללמידה שקטה, ללא הפרעה, עם מדפסת, פופים, כריות ואפילו פינת נמנום, לצד פינת "קפה אמון" מלאה בכל טוב. 

יאיר רביבו: "הסטודנטים של היום, הם הדור הבא של העיר לוד ואנו משקיעים בהם רבות, בכדי שבלוד תהיה אוכלוסייה בעלת השכלה גבוהה. נמשיך בע"ה להשקיע ולעשות כל מאמץ, להעמיד את הצעירים והסטודנטים במרכז תשומת הלב, כמי שרואה בהם משאב חברתי חשוב מאוד לחיזוק חוסנה הקהילתי של העיר ותושביה, ולקידום מעמדה כעיר מובילה במרכז המדינה".

ראש העיר, שקידם באופן אישי את המיזם עבור הסטודנטים ציין, כי "הימים בהם הם לומדים למבחנים מלאים בלחץ אישי ובשל זאת פתחנו את המתחם המתאים לכל צרכי הסטודנט שרק צריך להגיע ולצלול לתוכן לימודיו בשקט. מיזם זה הוא חלק מהתמיכה שלנו כעירייה בתלמידי האקדמיה מהעיר לוד ונמשיך לעמוד לצדם לאורך כל הדרך".  

מרכז הצעירים "התחנה" מספק שירותי ייעוץ והכוונה לצעירי העיר בגילאי 18-35 בתחומי התעסוקה ופיתוח הקריירה ובתחום ההשכלה הגבוהה. המתחם יהיה בקומה ב' של 'מרכז הצעירים'. פרטים נוספים ניתן לקבל במספר: 053-825-0519

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

close