שירותים
בקליק

שירותים בקליק

מול אתגרי העתיד: מנהלת חדשה לתיכון 'דרכא' בלוד

תאריך: 30-06-2020

image

  • בתמונה: ליטל לוי, להוביל למצוינות ערכית, להצלחה ולהישגים

ליטל לוי נבחרה לנהל את בית הספר דרכא, ע"ש מקסים לוי ז"ל, בלוד ותיכנס לתפקידה בשנת הלימודים הקרובה. לוי 14 שנה בשדה החינוך, בהכשרתה מורה להיסטוריה ותקשורת ובוגרת תואר שני בניהול וארגון מערכות חינוך. 

בלב ליבה של שכונת גני אביב בלוד שוכן לו קמפוס רחב מימדים של התיכון המאכלס 458 תלמידים ו-64 אנשי צוות ומנהלה. הוא הוקם בשנת 2004, לפני 16 שנה. לביה"ס 2 מבנים גדולים ומטופחים ובהם 17 כיתות לימוד נעימות.

המנהלת החדשה - ליטל לוי: "כאשת חינוך שעובדת שנים רבות בקידום תלמידים ותלמידות, צוותים חינוכיים וצוותי פיקוח, אני מתרגשת לקבל את המושכות לניהול בית ספר דרכא מקסים לוי. בעזרת צוות בית הספר המצוין וקהילת העיר והעירייה המסורים, אני מאמינה כי יש להעניק לתלמידים את הכלים לגלות את כישוריהם, להכין אותם לאתגרי העתיד, ולהוביל למצוינות ערכית. אין לי ספק כי יחד עם הניסיון והידע שלי ושל הצוות החינוכי, ובסיוע של רשת דרכא, נוביל את בית הספר להישגים גבוהים והצלחה בכל התחומים". 

מנכ"ל רשת דרכא, ד"ר גיל פרג, הודה למנהלת היוצאת, איילה קליין, על ניהול מקצועי ומסור, אשר קידם את בית הספר להישגיו המרשימים בכל התחומים עד כה ואיחל למנהלת החדשה להמשיך לקדם את בית הספר לעבר אופקים חדשים של מצוינות.

 

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

close