שירותים
בקליק

שירותים בקליק

מתקן קליטה תורגל בהצלחה בבי"ס זבולון המר בלוד

תאריך: 12-11-2019

image

בסיום תרגיל עירוני של מערך החירום העירוני בלוד שנערך בשבוע שעבר, התקיים תרגיל חירום בבי"ס זבולון המר בשכונת גני אביב, במהלכו תרגל ביה"ס המוגדר כמתקן קליטה בשעת חירום, מצב של פתיחת מתקן קליטה.

במסגרת התרגיל, הפכו צוות המורים של בית הספר יחד עם צוות עובדים סוציאליים מאגף הרווחה ומספר מתנדבים לשעת חירום,  לצוות הקולט את התושבים חסרי קורת גג לאחר אירוע הרס.

מנהלת בית הספר, איריס נעים, ניהלה את האירוע ביד רמה ובאופן מקצועי כאשר במהלך התרגיל נקלטו 65  אנשים שדימו מצב של חסרי קורת גג המגיעים למתקן הקליטה.

אתי אלקובי, עב"טית בית-הספר, סייעה למנהלת בשלב ההכנות המרובות לקראת התרגיל ובמהלך התרגיל עצמו כך שמתקן הקליטה עבד באופן מהיר ויעיל וכל בעל תפקיד ידע את תחומי אחריותו.

לתרגיל הצטרפו כל בעלי התפקיד במערך החירום העירוני בלוד, קצינים מפיקוד העורף ונציגי משרדי ממשלה בהם אבי דגן, ממונה רשויות במשרד הפנים  אשר בעת חירום יהיה הגורם המאשר פתיחת מתקן קליטה.

בסיכום התרגיל שיבח מנכ"ל העירייה, אהרון אטיאס, את צוות המורים בראשות המנהלת איריס נעים, על התרגיל המוצלח והחשוב, כמו כן הוסיף שעל הצוות לזכור כי בשעת חירום כל העירייה תסייע להפעלת מתקן הקליטה שכן זאת תהיה משימה עירונית חשובה ביותר.

בתמונה למעלה: במהלך התרגיל לפתיחת מתקן קליטה בבי"ס זבולון המר

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

close