שירותים
בקליק

שירותים בקליק

סמת"ח לוד, רב-פקד ששי שלמה קודם לדרגת סגן ניצב

תאריך: 24-09-2020

image

  • בתמונה: רפ"ק ששי שלמה - "תמשיכו לעשות עבודה טובה, מודה לכולכם ובטוח לא אשכח אתכם".

רפ"ק ששי שלמה, אשר שימש במגוון תפקידי מפתח במשטרת ישראל וזכה להערכה רבה על תפקידו האחרון בלוד כסגן מפקד תחנת לוד, קודם לדרגת סגן-ניצב ויעבור לתפקיד בכיר כמפקד יחידת 101 מג"ב ירושלים.
"בשעה טובה ברגשות מעורבים קבלו את סגן ניצב ששי שלמה התותח, גאווה, אני שמח לראות בקידומו ומשוכנע בהצלחתו בתפקידו החדש, בזכות נחישותו ויכולותיו הגבוהות", אמר סנ"צ שמעון דהן, מפקד תחנת לוד.

 

  • סנ"צ שמעון דהן יחד עם רפ"ק ששי שלמה: "שמח לראות בקידומו ומשוכנע בהצלחתו בתפקידו החדש, בזכות נחישותו ויכולותיו הגבוהות".

ראש העיר לוד, עו"ד יאיר רביבו, אמר בדברי ברכתו: "מזל טוב, ששון ושמחה, הייתה לנו זכות גדולה לעבוד במחיצת קצין מצטיין אשר יחד עם מפקד התחנה, פעלנו בשיתוף פעולה הדוק במשימות חיזוק הביטחון האישי ואכיפת החוק והסדר בלוד, משימות שהן בראש סדרי העדיפויות הן של תושבי לוד והן שלנו כרשות מקומית, כעיר בטוחה המקפידה על חוק וסדר בתחומה. ששי היה סמת"ח מעולה אשר יחד עם קציני ושוטרי תחנת לוד פעלו בנחישות ימים ולילות לביצוע משימות אלה. יישר כח ואיחולי המשך הצלחה!"


סנ"צ ששי שלמה אשר עזב ביום חמישי האחרון את תחנת לוד לטובת תפקידו החדש, מסר את תודתו לכל מברכיו הרבים מהעירייה והמשטרה: "אני רוצה להודות לכולכם על שיתוף פעולה מעולה בין משטרה לרשות. אין ספק שלוד היא עיר מיוחדת מלאת אתגרים. אני יכול להגיד לכם שמפת הפשיעה בעיר השתנתה ( ירי בחתונות עברות רכוש וסכסוכים). יש בלוד שוטרים, קצינים ומפקד תחנה מאוד חזקים ומשפיעים. מבחינת קשר מול קהילה אין בארץ קשר כזה. תמשיכו לעשות עבודה טובה, מודה לכולכם ובטוח לא אשכח אתכם".

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

close