שירותים
בקליק

שירותים בקליק

ראש העיר במסיבת עיתונאים: מוסדות החינוך ימשיכו לפעול כרגיל בלוד

תאריך: 14-07-2020

image

  • בתמונה: מסיבת עיתונאים בשידור חי, רביבו ביטל את ההחלטה להשבית את הלימודים

בצהרי יום חמישי האחרון כינס ראש העיר לוד, עו"ד יאיר רביבו, מסיבת עיתונאים דחופה שהתקיימה בהיכל התרבות העירוני, לאחר שהממשלה הודיעה כי יוטלו סגרים על שכונות גני יער וס"ח בלוד, זאת בנוסף להארכת הסגר על השכונות פרדס שניר, הרכבת ונווה שלום. 

מסרים ממסיבת העיתונאים שודרו באמצעי התקשורת השונים בישראל, כולל ראיון שהעניק ראש העיר לערוץ 12.

 

  • ראש העיר בראיון לחדשות 12 בעקבות הטלת הסגר על 5 שכונות בלוד

 

ראש העיר התייחס בשידור חי לפנייתם של תושבים רבים שפנו אליו לאחר שפורסמה הודעה מטעם אגף החינוך בעירייה, על סגירת מוסדות החינוך באופן גורף בכל העיר, ואמר כי לאחר חשיבה מחודשת יחד עם הנהלת העיר - נעשו מאמצים רבים להקשיב לקול ציבור ההורים אשר נושא בעול נטל כלכלת הבית, ולפיכך ביטל את ההחלטה. 

רביבו הוריד אבן מלבם של אלפי הורים עובדים מודאגים כאשר אמר, "מוסדות החינוך בלוד ימשיכו לפעול כרגיל, כפי שהיה עד היום, למעט מוסדות החינוך בשכונות עליהן הוטל סגר בשל הקורונה. כמו כן ציין כי בית ספר שבו יימצא חולה קורנה, ייסגר לאלתר. עוד הוסיף: "במידה ויהיו שינויים בעקבות הגדלת התחלואה והתפשטות הנגיף בעיר,  אנו נבחן מחדש את המשך הלימודים". 

בסיום השידור החי ביקש ראש העיר מתושבי לוד לשמור ולהקפיד עוד יותר על הנחיות משרד הבריאות והממשלה - ריחוק בין בני-אדם, שטיפת וחיטוי הידיים, מסיכה על הפה והאף וכדומה, כדי לעצור את שרשרת ההדבקה, והזהיר כי התפשטות התחלואה חלילה בלוד, עלולה להביא לסגר מלא על העיר. 

מפקד משטרת לוד, סנ"צ שמעון דהן, הוסיף כי "בימים אלו האכיפה בכל רחבי לוד תגבר, פקחים ושוטרים יבקרו אף בבתיהם של מבודדים, בכדי לוודא שהם מקיימים את ההנחיות".     

במסיבת העיתונאים השתתפו לצדו של ראש העיר, גם ממלא מקומו ומחזיק תיק החינוך - יוסי הרוש,  מנכ"ל העירייה – אהרון אטיאס, מנהל אגף החינוך – שלום עזרן, מנהלת אגף תכנון ופרויקטים – שירן ג'רבי, ומפקד נפת ירקון בפיקוד העורף - אל"מ רפי יוסף.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

close