שירותים
בקליק

שירותים בקליק

ראש העיר יזם: נאספו למעלה מ- 2,000,000 ש"ח לתאומים היתומים של תמר

תאריך: 31-03-2020

image

תמר פרץ-לוי, הקרבן ה-18 והצעיר ביותר בישראל כתוצאה מנגיף הקורונה, תושבת העיר לוד, הלכה הלילה לעולמה והותירה אחריה זוג תאומים כבני 4. בעלה שמעון ז"ל נפטר לפני 4 שנים מיד לאחר לידת הילדים מדום לב. כעת הם יתומים מאב ואם.

ראש העיר לוד, עו"ד יאיר רביבו שמעורב באופן אישי בדאגה למשפחה, יזם הבוקר (ג') פרויקט גיוס כספים ליתומים שיוכלו להעניק להם חיים טובים יותר מבחינה כלכלית.

"יש לנו הכרח מוסרי לדאוג להם ככל האפשר", אמר רביבו. "אנו מלווים את המשפחה במקרה הטרגי הזה והכה מסובך שבו רוב בני משפחתה נמצאים בבידוד".

לאחר שהמיזם עלה לאוויר, ראש העיר היה הראשון להתרים תרומה אישית למען המטרה המרגשת. בתוך כשעות ספורות בלבד, למעלה מ-1500 איש כבר תרמו יחדיו ביד-נדיבה בסך יותר מ-200,000 ₪, כאשר מעת לעת הסכום שנאסף קופץ וממשיך לעלות משמעותית. "עם ישראל מוכיח כי הוא מאוחד גם בזמנים קשים", ציין רביבו. "מרגש לראות את ההיענות של הציבור לתמוך ביתומים שנשארו ללא אב ואם".

שותפה משמעותית בהוצאת פרויקט זה לפועל היא עמותת "להרגיש כמו כולם". היא התגייסה בהתנדבות מלאה לסייע באישור המקרה ומהימנותו והעברת התרומות לידי המשפחה, ללא כל מטרות רווח. התרומה מוכרת לצרכי מס (סעיף 46 א').

לתרומה >>>

https://www.jgive.com/new/he/ils/donation-targets/33800/about


 

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

close