שירותים
בקליק

שירותים בקליק

ראש העיר לוד הודיע: ננציח את שמו של השחקן יהודה בארקן ז"ל

תאריך: 27-10-2020

image

  • בתמונה: יהודה בארקן ז"ל, 1945 - 2020

"יְהוּדָה אַתָּה יוֹדוּךָ אַחֶיךָ": עם היוודע הידיעה המצערת במוצאי שבת האחרון, על כך שהשחקן, הבמאי, התסריטאי והמפיק יהודה בארקן הלך לעולמו בגיל 75 לאחר שנדבק בנגיף הקורונה כשלושה שבועות קודם לכן, הודיע ראש העיר לוד, עו"ד יאיר רביבו, כי ינציח את שמו של המנוח בעיר לוד.

בארקן ז"ל, אושפז ביום הכיפורים בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים, זאת בעקבות הידרדרות במצבו הבריאותי ובשבוע האחרון לחייו הועבר למחלקה לטיפול נמרץ בעקבות קוצר נשימה מתמשך.

הוא הותיר אחריו ארבעה ילדים, שבעה נכדים ומעריצים רבים שגדלו על סרטיו, כדוגמת "צ'רלי וחצי", "חגיגה בסנוקר", "לופו בניו יורק", "אבא גנוב" ועוד, אשר הפכו לקלאסיקות ישראליות ומפורסמות.

לאחר חזרתו בתשובה, השתתף בארקן בשורה של סרטים בעלי מאפיינים דתיים במהלך שנות ה–2000, עמם נמנים "גבורה של ילד", "כל יהודי זהב" ועוד.

"אתה שימחת אותנו עשרות שנים, כעת המקום להודות לך ולהנציח אותך בעיר לוד", ציין ראש העיר לוד, עו"ד יאיר רביבו בדף הפייסבוק שלו, והוסיף כי "אני מקווה שיהיה זה בכל ערי ישראל, למען יידעו הדורות הבאים כמה חשוב להיות שמח, נדיב, חיובי ואיש טוב". יהי זכרו ברוך!

 

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

close