שירותים
בקליק

שירותים בקליק

רוטרי לוד חילק 29 מלגות לסטודנטיות וסטודנטים מצטיינים תושבי לוד

תאריך: 07-07-2020

image

  • בתמונה: מקבלי המלגות של מועדון רוטרי, בשיתוף עיריית לוד ועמותת פ.ש.ר

חברי מועדון רוטרי לוד וכל הגופים והחברים התורמים חגגו ביום חמישי האחרון (2.7.20) את טקס חלוקת המלגות לסטודנטיות וסטודנטים מצטיינים תושבי העיר לוד. הטקס נערך באולם מתנ"ס דנוור בלוד.

לטקס אשר התקיים באולם מתנ"ס דנוור, הגיעו נציגי הגופים התורמים: ברכה שלזינגר - יו"ר פ.ש.ר,  עיריית לוד, שי פרדו ועמי אברהם. תורמים אחרים אשר נבצר מהם להגיע ושלחו את ברכתם שהוקראה: נציגת הקרן לפיתוח לוד - לליב סנדלר, חברת אמנדו – ד"ר  דוד ברעם וד"ר ליאת רוקח, וחברת סקרינס –גדי דומב. כיבד את הטקס בנוכחותו, עוזר הנגיד לאזור, רונן רוטשטיין.

הטקס החל כמו כל מפגש אחר בטקס רוטרי מלא על ידי נשיא המועדון ברוך אקפלד אשר העלה על נס את כל התורמים ואת חשיבות עידוד המצוינות.

  • ברוך אקפלד, נשיא מועדון רוטרי לוד, מעניק את אחת המלגות

טקס חלוקת המלגות החל בהזמנת התורמים לדברי ברכה. יו"ר וועדת המלגות, ראובן גרנות, סקר את עבודת הוועדה ואת נקודות ההתייחסות לקבלת המלגה.

הסטודנטים  המצטיינים הוזמנו לבמה לקבלת התעודה והמלגה תוך אזכור קצר על מגמת לימודיהם ותרומתם ההתנדבותית למען הקהילה. 

ברכה שלזינגר, יו"ר פ.ש.ר, סקרה על פועלה ותפקידה של פ.ש.ר בעיר והביאה את ברכתה לאירוע. שי פרדו שמשפחתו תורמת זה שנים רבות למפעל חשוב ביותר זה, התחייב בפני כולם כי מסורת חשובה זו של מלגות למצטיינים תמשיך ביחד עם מועדון רוטרי לוד לעוד שנים רבות.

משפחת אברהם שבנם ניסן נפל ברפיח ים, תורמת גם היא לזכרו. ניסן היה סטודנט מצטיין לראיית חשבון כשנפל בגיל 26. את המלגה העניק אביו, עמי אברהם.

בטקס חשוב זה מצאו חברי הוועדה מקום להעניק את אחת המלגות לזכר זאב ביסטריצקי ז"ל, שהיה נשיא מייסד של מועדון רוטרי לוד, איש חינוך אשר דחף למצוינות בלימודים. את המלגה העניק בנו מיכה. 

סה"כ חולקו 29 מלגות לסטודנטיות וסטודנטים מצטיינים הלומדים באוניברסיטאות ומוסדות להשכלה גבוהה, ממגוון ענק של נושאי לימוד. 

ממועדון רוטרי בקישו להודות לטלי מעמותת פ.ש.ר, אשר ערכה מיינה ורשמה את פרטי כל הבקשות וסייעה בעבודת הוועדה וכל תיאום הפעילות של המועמדים, לכל התורמים, לחברי הוועדה מטעם המועדון אשר עזרו רבות לבחירת המועמדים, וכמובן לכל חברי המועדון אשר נתנו ידם להצלחת הערב המיוחד הזה. "מי ייתן ובשנה הבאה נוכל להגדיל את מספר המלגות ולסייע ליותר סטודנטים מצטיינים בנטל הלימודים" אמר ראובן גרנות, יו"ר ועדת המלגות.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

close