תושבים יקרים,

למעלה מ-5,000 שנות היסטוריה יש לעיר לוד. מיקומה המיוחד במרכז ארץ ישראל, משך אליה את אבות אבותינו התנ"כיים. במהלך ההיסטוריה משלו בה חליפות נוצרים ומוסלמים, כשהסולטאנים התורכיים הם שהותירו בה מזכרות ארכיטקטוניות הפזורות בשפע. לוד חזרה לידיים יהודיות במלחמת העצמאות כאשר גדוד קומנדו 89 בפיקודו של משה דיין, שיחרר אותה במהלך "מבצע דני".

מיקומה המרכזי של לוד, בסמוך לשער הכניסה האווירי של ישראל, מודגש עוד יותר הודות למערכת הכבישים והמחלפים שקיצרו את המרחקים והזמנים: רק 10 דקות נסיעה מלוד לת"א, וכ-30 דקות ממנה לירושלים. 

כל הגורמים בעירייה, הונחו להציב אתכם תושבי העיר במרכז העשייה, בשאיפה להעניק לכם את השירות הטוב ביותר, כראוי במערכת המשרתת ציבור ששמה את טובת הציבור לנגד עיניה והשואפת לחזק את אמון הציבור בעיר ובעירייה. נמשיך ונעשה כל מאמץ כדי להשיג את היעדים שמטרתם להפוך את לוד לעיר ואם בישראל, פורחת, משגשגת, יפה ומפותחת אשר הצליחה לממש את הפוטנציאל האדיר הטמון בה ולעצב יישוב חזק במרכזה של המדינה במטרה להדק את הקשר בין התושבים לבין העירייה, וחשוב מכך - בין התושבים לבין העיר לוד. אין ספק כי האינטרנט המהווה את טכנולוגיית המידע המתקדמת ביותר, תופס לו מקום נכבד בחיי היום יום ומשמש כלי יעיל, כמעט בכל בית בישראל. 

לשרותכם תושבים יקרים, אתר האינטרנט הרשמי של העירייה אשר מאפשר לנו לייעל את מערך השירות ולאפשר לכם נגישות מהירה ויעילה למשרדי העירייה השונים, ומקור מידע עדכני של נתונים, חדשות, אירועים, הודעות לציבור, מספרי טלפון עדכניים וחשובים של מחלקות ואגפי העירייה, מידע שימושי לגבי מוסדות חינוך, מוסדות ציבור וגופים רלוונטיים שונים, מידע על העיר, אתרים היסטוריים ועוד. כן משמש האתר כמקור מידע יעיל, מעניין, שימושי וראוי, וכערוץ קשר נוסף אשר באמצעותו תוכלו גם לכתוב אלי ישירות על כל דבר ועניין, לשאול שאלות, לבקש מידע נוסף, להעיר הערות ולקבל תשובות מהירות ומפורטות לפניותיכם. נשמח לקבל מכם הצעות שיפור ורעיונות נוספים. האתר מכיל גם את סיפורה של לוד בעבר ובהווה ואנו ממליצים לכם לעיין בהיסטוריה המרתקת של העיר ולבקר באתריה המיוחדים. ברוח הקדמה והחדשנות, אנו מאחלים לכם גלישה מהנה ומעניינת באתר הרשמי של העיר לוד.

בברכה,

עו"ד יאיר רביבו, ראש העיר