עיריית לוד ואגף החינוך מקדמים בברכה את כניסתו של ילדכם לכיתה א' ומאחלים לו הצלחה בדרכו החדשה. אנו בטוחים כי ילדכם יזכה למירב תשומת הלב הנדרשת וייהנה ממערכת חינוך איכותית ומתקדמת בעיר לוד הצועדת קדימה!

בהתאם לחוק לימוד חובה תש"ט (1949) חוק חינוך ממלכתי תשי"ג (1953) הנכם נדרשים לרשום את ילדכם בבית הספר היסודי באזור מגורכם, ממלכתי או ממלכתי דתי על פי הפירוט בהמשך.

מועדי הרישום:


מיום חמישי א' בשבט תשפ"ד 11.1.24 ועד יום רביעי כ"א בשבט תשפ"ד 31.1.24.

פרטים ליצירת קשר - טלפון 106 מייל [email protected].

 

גילי הרישום:


ילדים החל מגיל 6 אשר נולדו בתקופה שבין י"ד טבת תשע"ח 1.1.2018 עד כ"ג בטבת תשע"ט 31.12.2018.

 

אזורי רישום לשנה"ל תשפ"ה- רשימת בתי הספר הממלכתיים ואזוריהם:

ביה"ס הממלכתי "מעפילים" רחוב רחל אלתר 3

אביחצירא, אדיסון, אהרון בן חמו, אהרון פלדמן, איריס, אליעזר קפלן, אלישבע אשכול, אנה פרנק, אריה גוטמן, אריה מידניק, ארלוזרוב, ביאליק, בילו, בן יוסף, גיבורי ישראל, גרטבול, דקל, הדס, ההסתדרות, הכובשים, הנשיא, הרב אברהם קוטנר, ז'בוטינסקי, זלמן שנאור, חזני, חנה סנש, יוברט המפרי, יעקב אליעזר, כלניות, כצנלסון, כרמל, מרדכי אנילביץ', נרקיס, עמנואל, פרופסור נדבה, צבר, רבי טרפון, רבי עקיבא, רחל אלתר, רימון, שד' ירושלים, שטיינברג, שפרינצק, תבור.

 

ביה"ס הממלכתי "לוי אשכול"- רחוב אלפעל 4

אברהם מזרחי, אורנים, איינשטיין, אילנות, איסקוב, אלי כהן, אלפעל, בן חקון, בת שבע, גולן, גלבוע, דב הוז, דוד ברוך, דוד המלך, דוד פנקס, דוד רמז, דיזרעאלי, דרכי משה, האדמו"ר האמצעי, הנרי הרץ, הצייר ראובן, השייטת, התקווה, ורדים, זלמן ארן, חטיבת יפתח, חיל הים, חרמון, יוספטל, לאה גולדברג, מאיר ספרן, מרזוק, משה הס, נימרוב, נתן שוורץ, סיירים, פינשטיין משה, קדושי קהילת מזריץ, קני סוף, רוזנבלום, רפאל הכהן, רקפות, שלמה המלך.

 

ביה"ס הממלכתי "ספיר"- תל"י (תגבור לימודי יהדות) רחוב חיים משה שפירא 13

אבא אחימאיר, אברהם אבינו, אגוז, אורי נחושתן, אילת, ארז, אריה גוטמן, אריה רובין, גושן, גלעד, גרינבוים, דני מס, דרך בית הדין, דרך מרדכי וחוה פרימן, דרך משמר הנוף, הדרים, החשמונאים, הלוחם היהודי, הלני המלכה, הנרייטה סולד, הפרחים, הרב אלישיב, הרב עובדיה יוסף, הרב קוק, הרצל, זית, חללי מינכן, חרצית, טויטו, יחד שבטי ישראל, יעקב אבינו, יצחק אבינו, יקינטון, כרכום, לאה אימנו, ליבנה, לילך, מרגנית, משה רבינו, נורית, ניצולי השואה (אמנון ותמר), סביון, סיגלית, סייפן, סיתונית, עקיבא סער, ציפורן, קהילת ניו יורק, קינמון, רבקה אימנו, רותם, רחל אימנו, שבט אפרים, שבט אשר, שבט גד, שבט זבולון, שבט יהודה, שבט יששכר, שבט מנשה, שבט נפתלי, שבט ראובן, שבט שמעון, שד' הציונות, שפירא חיים משה, שקד, שרה אימנו, תאנה.

 

ביה"ס הממלכתי "הראל"- רחוב הרב חורי 27

אגס, אפרים לוזון, אפרסק, אריה בן אליעזר, אשכולית, אשל, אתרוג, ברק, גבריאל, דובדבן, המצביאים, הרב חיים חורי, הרדוף, זיגלבוים, חבצלת, חטיבת הנגב, חטיבת הראל, חרוב, יונתן נתניהו, יעקב אליעזר, יריחו, יששכר וגמן, כליל החורש, לימון, לירן בן ארי, מורן, נוישטיין, סיגלון, סן מרטין, ערבה, צאלון, שד' בן גוריון, שד' הציונות, שיזף, שיטה, שיקמה, תות, תפוז, תפוח.

 

ביה"ס הממלכתי "גני אביב"- רחוב אהרון לובלין 4

אברמוביץ שמעון, אדמונית, אהרון לובלין, אלכסנדר, ארבע עונות, דן, האצ"ל, הבשור, ההגנה, זוויתן, חידקל, חיים בר לב, חללי אגוז, טולדנו ניסים, יואב דעי, ירמוך, ליטני, מיכה רייסר, ממן יוסף, ניצנים, נירים, סחלב, סלניקיו, עלי כותרת, ערוגות, פיקוס, צמרות, רגבים, שושן, תלמים, תלתן.

 

ביה"ס הממלכתי "זבולון המר" – רחוב ארבע עונות 2

אברמוביץ שמעון, אדמונית, אהרון לובלין, אלכסנדר, ארבע עונות, דן, האצ"ל, הבשור, ההגנה, זוויתן, חידקל, חיים בר לב, חללי אגוז, טולדנו ניסים, יואב דעי, ירמוך, ליטני, מיכה רייסר, ממן יוסף, ניצנים, נירים, סחלב, סלניקיו, עלי כותרת, ערוגות, פיקוס, צמרות, רגבים, שושן, תלמים, תלתן.

 

ביה"ס הממלכתי "גני יער"- רחוב האיילון 10

אברהם אבינו, אקליפטוס, בן שמן, דקר, דרך לוד הירוקה, האיילון, האלה, הרב אלישיב, הרב עובדיה יוסף, יחד שבטי ישראל, יעקב אבינו, יצחק אבינו, לאה אמנו, משה רבינו, רבקה אמנו, רחל אימנו, שבט אפרים, שבט אשר, שבט גד, שבט זבולון, שבט יהודה, שבט יששכר, שבט מנשה, שבט נפתלי, שבט ראובן, שבט שמעון, שרה אימנו.

 

ביה"ס הממלכתי " אלראשדיה" – רחוב הגיא 1

אבא הלל סילבר,בית"ר, גרץ, דובנוב, האחווה, הארבעים ושלושה, הברדלסים, הגיא, הגר, החלוץ, חאפז חאפי, חיים רחמן, חללי אגדיר, טשרניחובסקי, יודפת, יסמין, ליהמן, מ"ז, מ"ח, מסדה, מרדכי וחוה פרידמן, נורדאו, סלמה.

 

ביה"ס הממלכתי "אלמנאר"- שד' צה"ל 4

אוסישקין, אחד עשרה ביולי, אילת, אלבז נתן, אלי כהן, אנה פרנק, ארז, אריה גוטמן, ארן זלמן, בורוכוב, ביאליק, בן שמן, בר אילן, בר כוכבא, ברנר, גולומב, גורדון, גושן, גלעד, גרטבול, גרינבוים, דני מס, דקר, דרך לוד הירוקה, האיילון, האלה, הברושים, הדרים, ההסתדרות, החשמונאים, הכובשים, הלני המלכה, הנרי הרץ, הנרייטה סולד, הנשיא, הרב קוק, הרצוג, הרצל, השומרנים, ויגודסקי, חיים שפירא, חיל הים, חכם רפאל, חללי מינכן, חנה סנש, טויטו, טולדנו, י"א חללי מינכן, יעקב פלומניק, יקינטון, כצנלסון, לאה גולדברג, לאון בלום, מודיעין, סייפן, עזריה,עליה ב', צה"ל, קהילת ניו יורק, רבי עקיבא, רותם, שלום עליכם, שלמה המלך, שניאור, ת"ה.

ביה"ס הממלכתי יסודי "אלראזי"- רחוב אקסודוס 6

אבישי אלאשווילי, אקסודוס, בלפור, בן יהודה, גנרל לקלרק, הגדוד העברי, מחנות קפריסין, סג'רה, סטורמה, קלויזנר.

ביה"ס הממלכתי "אלזהרא"- רחוב יצחק שדה 9

אבא הלל סילבר, גרונר, דבורה הנביאה, הבטיחות, הבשור, הלן קלר, המחקר, המסגר, העמלים, השחרור, טרומפלדור, יודפת, יעקב כהן, יצחק שדה, כ"ו, מ"נ, מבצע יהונתן, מונטפיורי, מורדי הגטאות, מיכה רייסר, נ"ז, נ"ח, נ"ט, נד"א, ס"א, ס"ו, ס"ז, סוקולוב, עשרת הרוגי המלכות, פ"ב, פ"ג, פ"ד, פינסקר, צ"א, רגבים, רחל המשוררת, שמחוני.


ביה"ס הממלכתי "נווה-שלום" רחוב יצחק רבין 8

אבו בקר אל צדיק, אבו טאלב עלי, אביחצירא, אבן עפאן עותמן, אברהם מזרחי, אגס, אדיסון, אהרון בן חמו, אהרון פלדמן, אורנים, איינשטיין, אילנות, איסקוב, איריס, אליעזר קפלן, אלישבע אשכול, אלפעל, אנדלוס, אנואר א-סאדאת, אפרים לוזון, אפרסק, אריה בן אליעזר, אריה מידניק, ארלוזרוב, אשכולית, אשל, אתרוג, בילו, בן חקון, בן יוסף, ברק, בת שבע, גבריאל,גולן, גיבורי ישראל, גלבוע, דב הוז, דובדבן, דוד ברוך, דוד המלך, דוד פנקס, דוד רמז, דיזרעאלי, דקל, דרכי משה, הדס, המצביאים, הנביאים, הנילוס, הפירמידות, הצייר ראובן, הצנחנים,  הרב אברהם קוטנר, הרב חיים חורי, הרדוף, הרכבת, השייטת, התקווה, ורדה, ורדים, ז'בוטינסקי, זיגלבוים, זלמן ארן, זלמן שנאור, חבצלת, חזני סולומון, חטיבת הנגב, חטיבת הראל, חטיבת יפתח, חליל ג'ובראן, חרוב, חרמון, יוברט המפרי, יונתן נתניהו, יוספטל, יעקב אליעזר, יריחו, יששכר וגמן, כליל החורש, כלניות, כרמל, לימון, לירן בן ארי, מאיר ספרן, מורן, מרדכי אנילביץ', מרזוק, משה הס, נגיב מחפוז, נהר הירדן, נווה שלום, נוישטיין, נימרוב,  נרקיס, נתן שוורץ, סיגלון, סיירים, סן מרטין, עבד אלעזיז עומר, עמנואל, ערבה, פינשטיין משה, פרופסור נדבה, צאלון, צבר, צלאח א דין, קדושי קהילת מזריץ, קני סוף, רבי טרפון, רבין יצחק, רוזנבלום, רחל אלתר, רימון, רפאל הכהן, רקפות, שד' בן גוריון, שד' הציונות, שד' ירושלים, שטיינברג, שיזף, שיטה, שיקמה, שניר, שפרינצק, תבור, תות, תפוז, תפוח.


ביה"ס הממלכתי "יסמין"- רחוב יצחק רבין 1  

אבו בקר אל צדיק, אבו טאלב עלי, אביחצירא, אבן עפאן עותמן, אברהם מזרחי, אגס, אדיסון, אהרון בן חמו, אהרון פלדמן, אורנים, איינשטיין, אילנות, איסקוב, איריס, אליעזר קפלן, אלישבע אשכול, אלפעל, אנדלוס, אנואר א-סאדאת, אפרים לוזון, אפרסק, אריה בן אליעזר, אריה מידניק, ארלוזרוב, אשכולית, אשל, אתרוג, בילו, בן חקון, בן יוסף, ברק, בת שבע, גבריאל,גולן, גיבורי ישראל, גלבוע, דב הוז, דובדבן, דוד ברוך, דוד המלך, דוד פנקס, דוד רמז, דיזרעאלי, דקל, דרכי משה, האדמו"ר האמצעי, הדס, המצביאים, הנביאים, הנילוס, הפירמידות, הצייר ראובן, הצנחנים,  הרב אברהם קוטנר, הרב חיים חורי, הרדוף, השייטת, התקווה, ורדה, ורדים, ז'בוטינסקי, זיגלבוים, זלמן ארן, זלמן שנאור, חבצלת, חזני סולומון, חטיבת הנגב, חטיבת הראל, חטיבת יפתח, חליל ג'ובראן, חרוב, חרמון, יוברט המפרי, יונתן נתניהו, יוספטל, יעקב אליעזר, יריחו, יששכר וגמן, כליל החורש, כלנית, כרמל, לימון, לירן בן ארי, מאיר ספרן, מורן, מרדכי אנילביץ', מרזוק, מרכז קליטה, משה הס, נגיב מחפוז, נהר הירדן, נווה שלום, נוישטיין, נימרוב,  נרקיס, נתן שוורץ, סיגלון, סיירים, סן מרטין, עבד אלעזיז עומר, עמנואל, ערבה, פינשטיין משה, פרופסור נדבה, צאלון, צבר, צלאח א דין, קדושי קהילת מזריץ, קני סוף, רבי טרפון, רבין יצחק, רוזנבלום, רחל אלתר, רימון, רפאל הכהן, רקפות, שד' בן גוריון, שד' הציונות, שד' ירושלים, שטיינברג, שיזף, שיטה, שיקמה, שניר, שפרינצק, תבור, תות, תפוז, תפוח.

 

בתי הספר הממלכתיים דתיים ואזוריהם:

ביה"ס הממלכתי דתי (חב"ד) לבנות- שכונת חב"ד

אברהם אבינו, בעל התניא, האדמו"ר האמצעי, הרב אלישיב, הרב עובדיה יוסף, הרבי מלובאוויטש, יחד שבטי ישראל, יעקב אבינו, יצחק אבינו, לאה אמנו, משה רבינו, צמח צדק, רבקה אמנו, רחל אימנו, שבט אפרים, שבט אשר, שבט גד, שבט זבולון, שבט יהודה, שבט יששכר, שבט מנשה, שבט נפתלי, שבט ראובן, שבט שמעון, שרה אימנו.

ביה"ס הממלכתי דתי (חב"ד) לבנים- שכונת חב"ד

אברהם אבינו, בעל התניא, האדמו"ר האמצעי, הרב אלישיב, הרב עובדיה יוסף, הרבי מלובאוויטש, יחד שבטי ישראל, יעקב אבינו, יצחק אבינו, לאה אמנו, משה רבינו, צמח צדק, רבקה אמנו, רחל אימנו, שבט אפרים, שבט אשר, שבט גד, שבט זבולון, שבט יהודה, שבט יששכר, שבט מנשה, שבט נפתלי, שבט ראובן, שבט שמעון, שרה אימנו.

ביה"ס הממלכתי דתי קהילתי תורני נעם נריה - רחוב יעקב פלומניק 4

א.ד.גורדון, אביחצירא, אברמוביץ שמעון, אדמונית, אהרון לובלין, אוסישקין, אילת, אלבז, אלי כהן, אלכסנדר, אקסודוס, ארבע עונות, ארז, ארן זלמן, בורוכוב, ביאליק, גוטמן, גולומב, גושן, גרינבוים, דן, האצ"ל, הברושים, הבשור, הדרים, ההגנה, החלוץ, הרב מרדכי אליהו, השחרור, זוויתן, חידקל, חיים בר לב, חכם רפאל, חללי אגוז, טולדנו ניסים, י"א חללי מינכן, יואב דעי, יעקב פלומניק, יקינטון, ירמוך, כצנלסון, ליטני, מאיר ספרן, מיכה רייסר, משה פיינשטיין, ניצנים, סחלב, סייפן, סלניקיו, עלי כותרת, ערוגות, פיקוס, צמרות, קדושי קהילת מזריץ, קהילת ניו יורק, רגבים, רותם, שושן, שלום עליכם, תלמים, תלתן.

ביה"ס הממלכתי דתי קהילתי תורני נעם נהורא - רחוב חנה סנש 25

א.ד.גורדון, אביחצירא, אברמוביץ שמעון, אדמונית, אהרון לובלין, אוסישקין, אילת, אלבז, אלי כהן, אלכסנדר, אקסודוס, ארבע עונות, ארז, ארן זלמן, בורוכוב, ביאליק, גוטמן, גולומב, גושן, גרינבוים, דן, האצ"ל, הברושים, הבשור, הדרים, ההגנה, החלוץ, הרב מרדכי אליהו, השחרור, זוויתן, חידקל, חיים בר לב, חכם רפאל, חללי אגוז, טולדנו ניסים, י"א חללי מינכן, יואב דעי, יעקב פלומניק, יקינטון, ירמוך, כצנלסון, ליטני, מאיר ספרן, מיכה רייסר, משה פיינשטיין, ניצנים, סחלב, סייפן, סלניקיו, עלי כותרת, ערוגות, פיקוס, צמרות, קדושי קהילת מזריץ, קהילת ניו יורק, רגבים, רותם, שושן, שלום עליכם, תלמים, תלתן.

ביה"ס הממלכתי דתי קהילתי תורני מדעי הרמב"ם- גבעת הזיתים, חללי מינכן

על אזורי.

בית ספר ממלכתי דתי קהילתי ביכורים – רחוב חיים משה שפירא 13

על אזורי.

ביה"ס הממלכתי דתי קהילתי תורני נעם המאירי  – רחוב קפלן 2

אברהם אבינו, אברהם מזרחי, אגס, אורנים, אילנות, איסקוב, איריס, אליעזר קפלן, אלפעל, אפרסק, אקליפטוס, אשל, ביאליק, בן שמן, בעל התניא, גבריאל, גולן, גלבוע, דובדבן, דוד ברוך, דוד פנקס, דוד רמז, דקל, דקר, דרך לוד הירוקה, האדמו"ר האמצעי, האיילון, האלה, הדס, המצביאים, הצנחנים, הרב אלישיב, הרב עובדיה יוסף, הרבי מלובאוויטש, השייטת, ורדים, חטיבת הראל, חטיבת יפתח, חרמון, יוספטל, יחד שבטי ישראל, יעקב אבינו, יצחק אבינו, יריחו, כליל החורש, כרמל, לאה אמנו, מורן, משה רבינו, נימרוב, נרקיס, נתן שוורץ, סיגלון, סיירים, צאלון, צבר, צמח צדק, רבקה אמנו, רחל אימנו, רחל אלתר, רימון, שבט אפרים, שבט אשר, שבט גד, שבט זבולון, שבט יהודה, שבט יששכר, שבט מנשה, שבט נפתלי, שבט ראובן, שבט שמעון, שד' בן גוריון, שזיף, שיטה, שיקמה, שפרינצק, שרה אימנו, תות, תפוח.

ביה"ס הממלכתי דתי קהילתי תורני נעם רז- רחוב קפלן 2

אברהם אבינו, אברהם מזרחי, אגס, אורנים, אילנות, איסקוב, איריס, אליעזר קפלן, אלפעל, אפרסק, אקליפטוס, אשל, ביאליק, בן שמן, בעל התניא, גבריאל, גולן, גלבוע, דובדבן, דוד ברוך, דוד פנקס, דוד רמז, דקל, דקר, דרך לוד הירוקה, האדמו"ר האמצעי, האיילון, האלה, הדס, המצביאים, הצנחנים, הרב אלישיב, הרב עובדיה יוסף, הרבי מלובאוויטש, השייטת, ורדים, חטיבת הראל, חטיבת יפתח, חרמון, יוספטל, יחד שבטי ישראל, יעקב אבינו, יצחק אבינו, יריחו, כליל החורש, כרמל, לאה אמנו, מורן, משה רבינו, נימרוב, נרקיס, נתן שוורץ, סיגלון, סיירים, צאלון, צבר, צמח צדק, רבקה אמנו, רחל אימנו, רחל אלתר, רימון, שבט אפרים, שבט אשר, שבט גד, שבט זבולון, שבט יהודה, שבט יששכר, שבט מנשה, שבט נפתלי, שבט ראובן, שבט שמעון, שד' בן גוריון, שזיף, שיטה, שיקמה, שפרינצק, שרה אימנו, תות, תפוח.