אזורי רישום לבתי הספר היסודיים לכיתה א' לשנה"ל תשפ"ה- חברה ערבית

עיריית לוד ואגף החינוך מקדמים בברכה את כניסתו של ילדכם לכיתה א' ומאחלים לו הצלחה בדרכו החדשה. אנו בטוחים כי ילדכם יזכה למירב תשומת הלב הנדרשת וייהנה ממערכת חינוך איכותית ומתקדמת בעיר לוד הצועדת קדימה!
בהתאם לחוק לימוד חובה תש"ט (1949) חוק חינוך ממלכתי תשי"ג (1953) הנכם נדרשים לרשום את ילדכם בבית הספר היסודי באזור מגורכם, ממלכתי או ממלכתי דתי על פי הפירוט בהמשך.

מועדי הרישום:
מיום חמישי א' בשבט תשפ"ד 11.1.24 ועד יום רביעי כ"א בשבט תשפ"ד 31.1.24.

פרטים ליצירת קשר- טלפון 106 מייל [email protected].

גילאי הרישום:
ילדים החל מגיל 6 אשר נולדו בתקופה שבין י"ד טבת תשע"ח 1.1.2018 עד כ"ג בטבת תשע"ט 31.12.2018.

אזורי רישום לשנה"ל תשפ"ה- רשימת בתי הספר הממלכתיים ואזוריהם:

ביה"ס הממלכתי " אלראשדיה" – רחוב הגיא 1

אבא הלל סילבר,בית"ר, גרץ, דובנוב, האחווה, הארבעים ושלושה, הברדלסים, הגיא, הגר, החלוץ, חאפז חאפי, חיים רחמן, חללי אגדיר, טשרניחובסקי, יודפת, יסמין, ליהמן, מ"ז, מ"ח, מסדה, מרדכי וחוה פרידמן, נורדאו, סלמה.

ביה"ס הממלכתי "אלמנאר"- שד' צה"ל 4

אוסישקין, אחד עשרה ביולי, אילת, אלבז נתן, אלי כהן, אנה פרנק, ארז, אריה גוטמן, ארן זלמן, בורוכוב, ביאליק, בן שמן, בר אילן, בר כוכבא, ברנר, גולומב, גורדון, גושן, גלעד, גרטבול, גרינבוים, דני מס, דקר, דרך לוד הירוקה, האיילון, האלה, הברושים, הדרים, ההסתדרות, החשמונאים, הכובשים, הלני המלכה, הנרי הרץ, הנרייטה סולד, הנשיא, הרב קוק, הרצוג, הרצל, השומרנים, ויגודסקי, חיים שפירא, חיל הים, חכם רפאל, חללי מינכן, חנה סנש, טויטו, טולדנו, י"א חללי מינכן, יעקב פלומניק, יקינטון, כצנלסון, לאה גולדברג, לאון בלום, מודיעין, סייפן, עזריה,עליה ב', צה"ל, קהילת ניו יורק, רבי עקיבא, רותם, שלום עליכם, שלמה המלך, שניאור, ת"ה.

ביה"ס הממלכתי יסודי "אלראזי"- רחוב אקסודוס 6

אבישי אלאשווילי, אקסודוס, בלפור, בן יהודה, גנרל לקלרק, הגדוד העברי, מחנות קפריסין, סג'רה, סטורמה, קלויזנר.

ביה"ס הממלכתי "אלזהרא"- רחוב יצחק שדה 9

אבא הלל סילבר, גרונר, דבורה הנביאה, הבטיחות, הבשור, הלן קלר, המחקר, המסגר, העמלים, השחרור, טרומפלדור, יודפת, יעקב כהן, יצחק שדה, כ"ו, מ"נ, מבצע יהונתן, מונטפיורי, מורדי הגטאות, מיכה רייסר, נ"ז, נ"ח, נ"ט, נד"א, ס"א, ס"ו, ס"ז, סוקולוב, עשרת הרוגי המלכות, פ"ב, פ"ג, פ"ד, פינסקר, צ"א, רגבים, רחל המשוררת, שמחוני.


ביה"ס הממלכתי "נווה-שלום" רחוב יצחק רבין 8

אבו בקר אל צדיק, אבו טאלב עלי, אביחצירא, אבן עפאן עותמן, אברהם מזרחי, אגס, אדיסון, אהרון בן חמו, אהרון פלדמן, אורנים, איינשטיין, אילנות, איסקוב, איריס, אליעזר קפלן, אלישבע אשכול, אלפעל, אנדלוס, אנואר א-סאדאת, אפרים לוזון, אפרסק, אריה בן אליעזר, אריה מידניק, ארלוזרוב, אשכולית, אשל, אתרוג, בילו, בן חקון, בן יוסף, ברק, בת שבע, גבריאל,גולן, גיבורי ישראל, גלבוע, דב הוז, דובדבן, דוד ברוך, דוד המלך, דוד פנקס, דוד רמז, דיזרעאלי, דקל, דרכי משה, הדס, המצביאים, הנביאים, הנילוס, הפירמידות, הצייר ראובן, הצנחנים,  הרב אברהם קוטנר, הרב חיים חורי, הרדוף, הרכבת, השייטת, התקווה, ורדה, ורדים, ז'בוטינסקי, זיגלבוים, זלמן ארן, זלמן שנאור, חבצלת, חזני סולומון, חטיבת הנגב, חטיבת הראל, חטיבת יפתח, חליל ג'ובראן, חרוב, חרמון, יוברט המפרי, יונתן נתניהו, יוספטל, יעקב אליעזר, יריחו, יששכר וגמן, כליל החורש, כלניות, כרמל, לימון, לירן בן ארי, מאיר ספרן, מורן, מרדכי אנילביץ', מרזוק, משה הס, נגיב מחפוז, נהר הירדן, נווה שלום, נוישטיין, נימרוב,  נרקיס, נתן שוורץ, סיגלון, סיירים, סן מרטין, עבד אלעזיז עומר, עמנואל, ערבה, פינשטיין משה, פרופסור נדבה, צאלון, צבר, צלאח א דין, קדושי קהילת מזריץ, קני סוף, רבי טרפון, רבין יצחק, רוזנבלום, רחל אלתר, רימון, רפאל הכהן, רקפות, שד' בן גוריון, שד' הציונות, שד' ירושלים, שטיינברג, שיזף, שיטה, שיקמה, שניר, שפרינצק, תבור, תות, תפוז, תפוח.


ביה"ס הממלכתי "יסמין"- רחוב יצחק רבין 1  

אבו בקר אל צדיק, אבו טאלב עלי, אביחצירא, אבן עפאן עותמן, אברהם מזרחי, אגס, אדיסון, אהרון בן חמו, אהרון פלדמן, אורנים, איינשטיין, אילנות, איסקוב, איריס, אליעזר קפלן, אלישבע אשכול, אלפעל, אנדלוס, אנואר א-סאדאת, אפרים לוזון, אפרסק, אריה בן אליעזר, אריה מידניק, ארלוזרוב, אשכולית, אשל, אתרוג, בילו, בן חקון, בן יוסף, ברק, בת שבע, גבריאל,גולן, גיבורי ישראל, גלבוע, דב הוז, דובדבן, דוד ברוך, דוד המלך, דוד פנקס, דוד רמז, דיזרעאלי, דקל, דרכי משה, האדמו"ר האמצעי, הדס, המצביאים, הנביאים, הנילוס, הפירמידות, הצייר ראובן, הצנחנים,  הרב אברהם קוטנר, הרב חיים חורי, הרדוף, השייטת, התקווה, ורדה, ורדים, ז'בוטינסקי, זיגלבוים, זלמן ארן, זלמן שנאור, חבצלת, חזני סולומון, חטיבת הנגב, חטיבת הראל, חטיבת יפתח, חליל ג'ובראן, חרוב, חרמון, יוברט המפרי, יונתן נתניהו, יוספטל, יעקב אליעזר, יריחו, יששכר וגמן, כליל החורש, כלנית, כרמל, לימון, לירן בן ארי, מאיר ספרן, מורן, מרדכי אנילביץ', מרזוק, מרכז קליטה, משה הס, נגיב מחפוז, נהר הירדן, נווה שלום, נוישטיין, נימרוב,  נרקיס, נתן שוורץ, סיגלון, סיירים, סן מרטין, עבד אלעזיז עומר, עמנואל, ערבה, פינשטיין משה, פרופסור נדבה, צאלון, צבר, צלאח א דין, קדושי קהילת מזריץ, קני סוף, רבי טרפון, רבין יצחק, רוזנבלום, רחל אלתר, רימון, רפאל הכהן, רקפות, שד' בן גוריון, שד' הציונות, שד' ירושלים, שטיינברג, שיזף, שיטה, שיקמה, שניר, שפרינצק, תבור, תות, תפוז, תפוח.